Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 💼 Сумка Лисенка
Added 14 Jul 2024

💼 Сумка Лисенка

@Lysenko_bag
Number of subscribers: 4 455
Photos: 521
Videos: 177
Links: 198
Description:
Інсайти Сумщини Повідомити про бєспрєдєл - @Sumka_news_bot
Source

💼 Сумка Лисенка | Бачу інформація по чуть-чуть уже начала просочуваться в публічну плоск...

Telegram community logo - 💼 Сумка Лисенка 💼 Сумка Лисенка @Lysenko_bag
7 400 Views/Reach 2025-10-17 13:34 Message №947
Бачу інформація по чуть-чуть уже начала просочуваться в публічну плоскость, поетому нє віжу смисла тоже об етом молчать. Зовсім недавно я писав, що Вадіку Акпєрову нада трохи начінать нєрнічать. Трошки затягнулося, но таки історія здвінулась с мьортвой точкі, а сам Вадік нєрвнічає вже 🤷‍♂️Не хочу довго рассусолівать, в ЗМІ уже єсть інформація, скажу коротко - оці постоянні мутки Акпєрова з дєклараціями наконєц-то получать якусь правову оценку. Как ізвестно, Вадік забув задєкларірувать шото около 1,6 мільйона гривень, а це грубе нарушеніє, тут уже внєсєнієм в реєстр корупціонерів пахне 😁 І нада понімать, шо на самом дєлє - це така вєрхушка айсбєрга, шо сложно прєдставіть!Но пишу я це не для того. Хочу обратиться к Вадіку, а вас, дорогі підпищики, попросить начать слідить за його руками і язиком. Суть проста. Вадік внізапно виступив в защіту одеського мера Труханова, в якого забирають паспорт. Потягнув, так сказать, мазу за сомнітєльного шлепера, який в 2014 году в упор не бачив окупації Криму і розказував, що люди там самоопріділілісь, так сказать. А по ночам ходив цілувать штіблєти памʼятника царіци Єкатєріни 🤢Заступившись за Труханова, Вадік неспроста кинув фразу - ето унічтоженіє мєстного самоуправлєнія!!! Коли Вадік писав цей пост, він вже знав, шо скоро його ждуть увлікатєльні судєбні засіданія і пьострі заголовки в ЗМІ. Саме тому він, так сказать, рішив перебдіть заранєє. Вадік, дивись. Я тебе прошу - будь мужчіной! Накосячив - отвічай. Не треба цих шоу! Не треба орать, шо йде розправа над опозіцієй! По перше, на національному рівні, конкретно тобі, - до опозиції ще далеко настільки, як Лисенку до передової, чи Ананченку до Презідєнтства во всємірной федерації хокея на траві 😁 По-друге, від мєстного самоуправленія ти наче як сам отрьокся, коли обсуждали твої хорватські вояжі! 🏖️ Як ти там казав? «Я директор з розвитку приватної структури. Не розумію, чого моє життя раптом так когось зацікавило?». Якось так же? Ну ілі около того… Та і то шо ти там носишся десь, шось ореш - воно ж на скорость мєстного самоуправлєнія нікак не вліяє, ти ж сам понімаєш. По-третє, ну реально накосячив, прізнай це. Тобі годами всі кричали - давай нормальну дікларацію, не прікалуйся! Всі знають, шо в тебе дєнєг, як в дурака фантіков, а ти з себе ніщого строїш 🤦‍♂️Короче, Вадім, роби виводи. Будеш понторєзіть і хайпувать на цій темі - мені буде шо розказать людям. Ти сам догадуєшся про шо! І це не тільки тебе в політічєского трупа може превратить, а й всій Євросолідарності в рамках страни рєйтінг підпортить дуже сильно 🙄Роби виводи і ісправляйся! Менше слов - больше отвєтствєнності 😘