Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 💼 Сумка Лисенка
Added 14 Jul 2024

💼 Сумка Лисенка

@Lysenko_bag
Number of subscribers: 4 455
Photos: 521
Videos: 177
Links: 198
Description:
Інсайти Сумщини Повідомити про бєспрєдєл - @Sumka_news_bot
Source

💼 Сумка Лисенка | Смішно, грусно і всьо одноврвмєнно 🙈Історія, яка складається в Сумські...

Telegram community logo - 💼 Сумка Лисенка 💼 Сумка Лисенка @Lysenko_bag
6 300 Views/Reach 2025-02-19 19:46 Message №827
Смішно, грусно і всьо одноврвмєнно 🙈Історія, яка складається в Сумській міській раді, навєрно, достойна екранізаціі. Думаю шосткінський Телеком-сєрвіс із одного з прєдидущих постів, за пару мільярдів справився би з цьою задачою 😁 Я даже названіє цьому кіно придумав: «Слово Кобзаря. Грязь под ногтями» 🙄А тепер обʼїсняю. Всі ви замітили, шо чєловєк, видающій сєбя за мера Сум - АртЁм Кобзар - очінь плотно здружився з людинкою ще недавно видающою себе за військового - Вадіком Акпєровим. Здружилися настільки плотно, шо кум Вадіка - Артем Кузнецов - став замом нашого в.о. мера, а фракція Вадіка - Європейська солідарність - увійшла в негласну коаліцію зі Слугами Народу у міській раді 🤯 Ну, а дальше ви помнете - Вадік, як містер Пропер мєсного разліва, водив по місту Кобзаря, тикав пальчиком в то, шо нада убрать, Артьом убирав, а потім вони на брудершафт друг друга дякували за ефєктівну работу 🤢Єстєствєнно, це не могло дліться вєчно і на недавнєм тайном собраніі фракції Слуг народу вопрос такої дружби встав 🤷‍♂️В процесі гарячих прєній і спорів більшість таки рішила - Кузнєцова уволить, а з ЄС дружбу запрітить! 🚫Но гвоздьом програми став імєнно Кобзар, який був катєгорічєскі протів таких рішеній. Він буквально во всєуслишаньє аргумєнтірував свою позицію: «Цього дєлать нєльзя! Бо я дав Вадіму і його команді СЛОВО ПАЦАНА, шо Кузнєцов працюватиме, а ЄС не трогатимуть» 😂🤦‍♂️Це просто хітяра! 🏆 Якшо пололожить його на вірші і перекласти на москальську, Вадім Лисий с вєлікім удавольствіємо орав би цього хітяру бухий в караокє!В ітогі, я так понімаю, нахєр підуть не тільки Кузнєцов, Акпєров і вся ЄС, но і Артьом Кобзар 👏Понімаю, девʼяності, бандітська романтіка, серіал брігада, вся хєрня, но нада ж отдуплится вже - на якій должності ти волєю судьби работаєш і в який час живеш...😏Але насмішив... 😁