👁 2,790
25-04-28 18:17
⚡️У ЛЬВОВІ РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАГАСИЛИ ПОЖЕЖУ У СМІТНИКУ. ЖЕРТВ І ПОСТРАЖДАЛИХ НЕМАЄЧого-чого, а такого я не очікував побачити. О другій дня 28 квітня, тобто сьогодні, до зупинки біля Оперного примчала пожежна машина. З неї вискочили рятувальники в кількості не менше п’яти осіб. Я подивився на Оперний — не горить, подивився на будинок під 49-им номером — не горить. Тим часом вогнеборці підійшли до смітника біля зупинки і стали його оглядати. Він трохи димів. Я вже чекав, що вони зараз розгорнуть пожежний рукав і будуть заливати смітник з брандспойта. Але цього не трапилось. Трапилось те, що один із них приніс відро води і вилив її у смітник. Решта рятувальників пильно спостерігали. Далі з допомогою спецзасобів вони відкрили смітник і вивалили його вміст на тротуар, щоб переконатись, мабуть, що від джерела займання не залишилось і сліду. Хтось з перехожих крикнув «Браво!». Один чоловік обурився, чому персонал магазину навпроти не спромігся загасити смітник, що повинні були аж рятувальники на машині приїжджати. Решта свідків події, здається, були в такому шокові від побаченого, що навіть забули зняти це все на відео. А я от спеціально для вас зняв це епічне видовище. Як мені здавалося. Бо насправді я забув натиснути на кнопку запису.) Тому додаю секундне відео і фото, зроблені вже після того, як пожежу у смітнику було успішно локалізовано і ліквідовано.