Source
Лозівська РВА | Зйомки недолугого пропагандистського фільму в Маріуполі пішли не за пл...
34 Views/Reach
2025-05-14 11:56
Message №20586
🫢 Зйомки недолугого пропагандистського фільму в Маріуполі пішли не за планомПід час зйомок пропагандистського фільму «Малюк» у центрі Маріуполя 11 травня пошкоджено магістральну лінію зв'язку. Жителі та окупанти без інтернету і зв'язку. Спалено оптичний кабель, що забезпечував як основні, так і резервні лінії передавання даних.«Малюк» розповідає про події весни 2022 року в Маріуполі. За сюжетом, 18-річний хлопець, головний герой на прізвисько «Малюк», від початку не має наміру брати участь у бойових діях. Усе змінюється, коли він дізнається, що його мати «в біді в Маріуполі» – серед «мирних жителів, узятих у полон». Щоб врятувати її, він вирушає на фронт.Зйомки фільму проходять за підтримки мо і мінкульту рф. Як декорації використовують зруйновані квартали міста. Так званий глава «днр» пушилін особисто просував картину, публікуючи фото і відео зі зйомок, називаючи проект «важливим і глибоким».Можна не сумніватись, що «Малюка» спіткає та ж «сміттєва» доля, як і «Свідка» та іншого «патріотичного» кіна росії.✅ Підписатись на Spravdi у Telegram