Source
Let Me Travel | Відгук туристів на відпочинок у готелі The Residence Maldives at Dhigu...
211 Views/Reach
2026-04-22 06:04
Message №5025
Відгук туристів на відпочинок у готелі The Residence Maldives at Dhigurah! Ми дуже задоволені. Отель просто перевевшив наші очікування."Вілли - великі, шикарні і значно кращі ніж на фото у букінгу. Нам сподобались і водна і пляжна. У водній - класно що одразу з вілли видно черепах і можна з ними пірнати +трохи ближче ріф.Пляжна- більш приватна, наша була так взагалі дуже приватна. Більше тіні - сонце пряме максимум 2-3 години і далі можна відпочити в тіні пальм.Тут правда далі до рифу тому ми пірнали вже з дайвцентру.🤿Наступного разу думаю візьмемо 3-4 ночі на воді і далі пляжну)Враховуючи що острів великий там реально не скучно і можна було брати і 14 днів) но без веліку 🚲нікудиЇжа - неймовірна😋. Дуже смачно причому нам найсмачніше було в основному ресторані. В інших - офіціанти і сервіс але їжа якось навіть простіша.Кухня будь-яка — від китайської до грецької, щодня щось нове, завжди є щось цікаве та смачненьке. При чому це і обіди, і сніданки, і вечері. Ми розбалувані іжею але нам було дуже смачно. Буквально кожен вечір в основному ресторані на грилі готували лобстерів🦞. Морепродукти теж були завжи і будь-які. Мʼясо: і курка, і свинина, і яловичина, і ягнятина. Я не уявляю людину якій би там не було що поїсти.Сервіс — то окрема розкіш) у мене буквально не встигав закінчитися коктейль у руці як незвідки зʼявлявся бармен і пропоновав повторити) дуже легко спитися)Бар🍹 там дуже крутий, той хто ставив їм бари прям постарався) Загалом ми у захваті, відпочинок був 10/10 і перевершив усі наші очікування. Value for money-100%Точно хочемо ще повторити Мальдіви)))Но думаю що світ великий тому наступна точка для нас - такий же вайб і такого ж плану готель, але Занзібар чи Сейшели)І ми вам дуже вдячні за весь сапорт - ви 100% попали в наші очікування і побажання”#МальдівизЛетМіТревел #відгуктуристаМальдівиЛетМі