Source
АНДРІЙ АРТЮХ | СВЧ | Стань Легендою 🦁 | Я колись сидів над текстами по 2–3 години. Ну от реально. Сидиш, крути...
372 Views/Reach
2026-04-21 10:32
Message №3067
Я колись сидів над текстами по 2–3 години. Ну от реально. Сидиш, крутиш ці слова, переставляєш. Щоб звучало… нормально. Як текст має звучати. Здавалося, ще трохи — і буде сильно.Потім викладаєш. Дивишся. А там півтора лайка. І ті від мами і собачки Жульки.І от десь тут… зараз, зараз… В якийсь момент приходить розуміння. Неприємне. Максимально неприємне. Бо спочатку ти думаєш, що всі навколо винуваті. Алгоритми. Люди. Тема не зайшла. А потім воно якось перевертається. І ти такий: блін. Та це не вони. Це я просто хреново пишу.Не в сенсі “безграмотно”. А в сенсі — як текст. От прям як текст. Не як людина. Як текст.Я довго з цим возився. Думав, може треба інший формат. Іншу подачу. Ще більше старатись. А потім стало ясно. Я і так занадто стараюсь. Треба було не додати. Треба було прибрати.Прибрати оце "виглядати розумно". Бути нормальним для всіх. Особливо для колег, які в голові сидять і оцінюють. І це взагалі смішно. Ти ніби пишеш для людей. А насправді пишеш для уявного чувака, який такий: “ну, такоє... це слабенько”.Як тільки я це відпустив — щось змінилось. Не так, що бах і ти зірка. Ні. Але тебе вже почали читати не по діагоналі. А ніби слухати. І там різниця прям відчувається.Бо можна написати красиво. Рівно. Правильно. І пусто. А можна сказати одну штуку. Типу старого гаманця на липучці. Або вчорашньої котлети з корейською морквою за 6 гривень. І все. Людина вже там. Бо це не пояснення зверху як-кому-жити. Це життя як воно є.Я довго думав, що треба писати краще. А вийшло — треба писати ближче. Так, потім ти проходишся по тексту. Десь скоротив. Десь викинув зайве. Але це вже потім. Спочатку воно має звучати як ти.Я зараз це ж саме роблю з нейронками. І більшість просить їх писати гарно. А потім дивується, чому це неможливо читати. Бо воно звучить як… текст від робота-а-а-а.Я на майстер-класі покажу, як я це налаштував. Як зробити, щоб ChatGPT не був відмінником-роботом-ом-ом-ом. А щоб говорив. І як з цього витягнути нормальні тексти, а не цей пластиковий шум.в цю пятницю НЕЙРОВЕЧІРКА повертається!!! зустріч в зум о 16.30 За Києвом. Дрес-код Прийти зі своїми коктейлями) Посилання на зум буде тут перед початком зустрічі!https://t.me/LegendPsy