Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЗОЛА
Added 06 Dec 2025

ЗОЛА

@LapinFromUkraine
Number of subscribers: 12 605
Photos: 7,490
Videos: 2,060
Links: 5,110
Description:
Official channel
Source

ЗОЛА | Отже, згадуємо: прорашистський блогер і засновник у януковича та тодіш...

Telegram community logo - ЗОЛА ЗОЛА @LapinFromUkraine
2 030 Views/Reach 2026-05-08 05:19 Message №14271
Отже, згадуємо: прорашистський блогер і засновник у януковича та тодішнього міністра ВС Захарченка такого ганебного явщи, як тітушки, запеклий шельмувальник української мови й усього українського "лише трошки випадковво побув на роботі в керівництві Національного Військового Меморіального Кладовища. Ні від чого там не переховувався, ніяким самопіаром та відмиванням грошей не займався". Про це, щоправда, каже він сам і його вища шефиня міністерка у справах ветеранів Наталія Калмикова. Вона, до речі, запевняла, що з цим тролем Петровим "справи не мала й узагалі не знає нічого про нього". Віримо?Для тих, хто відмовляється заковтувати будь-яку владну брехню, один із читачів та колег по нашій медіаспільноті прслав свіженькі "підтвердження". Ці фото сьогодні зранку він зазняв на Великій Васильківській. Там рашист Владзімір Пєтров, міністерка Наталія Калмикова та заступник директора цього НВМК Ярослав Старущенко. Щоб не було надмірних питань, як звати цих високодостойних патрійотів, знизу додано їхні імена.Самі плакати якось аж надто нагадують передвиборчі з лідерами певного партійного списку. Напевно, щось подібне й задумано. Бо, найперше, Петрова вже ніби ж давно звідти пішли, а агітація досі висить. Замість менш відомого директора кладовища вліпили більш розкручуваного медійно заступника.Для реклами... аж страшно сказати — реклами кладовища, так не поступають. Та й рекламують на цих плакатах не сам меморіал, а конкретних трьох осіб. І напис "НВМК — дбаємо про пам'ять військових" легко потім поміняти на "Голосуй за партію фейкових військових України ПФУ!". Зображення без жодного символу чи атрибутики самого кладовища, затвердженої форми хреста, якогось фото тощо.Перепрошую, але це може бути лише два варіанти: або роздуте до безмежжя честолююбство групи осіб, реалізоване за вкрадені у військових гроші. Або це старт розкрутки якоїсь майбутньої партії фейкових військових, а в дійсності єрмаківських прихвостнів. Почали рекламуватися на випередження для звикання майбутніх виборців.Може хтось із опозиційних депутатів побачить це, то напишіть запит Калмиковій — що це неподобство має означати?