Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Міни та кава з канапками!
Added 06 Dec 2025

Міни та кава з канапками!

@LandminesAndCoffee
Number of subscribers: 13 651
Photos: 1,560
Videos: 847
Links: 856
Description:
Всього по трохи із світу вибухонебезпечних претметів :) Інста https://www.instagram.com/everyonedoomed Х - https://x.com/landminescoffee https://www.muninn-uxo.com - база данних ВНП Звʼязатися з адмінами / contact : @everyonedoomed
Source

Міни та кава з канапками! | Росіяни почали використовувати нову зв’язку бойових частинСудячи із фо...

Telegram community logo - Міни та кава з канапками! Міни та кава з канапками! @LandminesAndCoffee
5 340 Views/Reach 2026-04-16 13:36 Message №2782
Росіяни почали використовувати нову зв’язку бойових частинСудячи із фото, окупанти почали застосовувати напалмову бойову частину у поєднанні з ОФЗБЧ-10 та підривачами УЗ.ОФЗБЧ-10 у даному випадку використовується як розривний заряд, який ініціює основний заряд напалму. Раніше для цієї задачі застосовували ОФБЧ-2 у зв’язці з УЗ-2.Також звертає на себе увагу конструкція кнопки-запобіжника на даній моделі «Герані». Вона розміщена всередині фюзеляжу. Чи це штатне рішення, чи результат доопрацювання — наразі невідомо.Зазвичай така кнопка встановлюється у нижній частині фюзеляжу таким чином, що її натиснутий стан виводиться назовні, а відпущений — знаходиться всередині. У натиснутому положенні кнопка утримується еластичним ковпачком, який розмикає електричний ланцюг.Для замикання ланцюга необхідно або натиснути кнопку зсередини фюзеляжу, або зняти ковпачок із зовнішньої частини.Під час старту БпЛА ковпачок відокремлюється (ймовірно за рахунок кріплення до нерухомого елемента пускової установки), що призводить до замикання електричного ланцюга та активації механізму самоліквідації підривача УЗ. Є версія, що така схема може використовуватись для реалізації повітряного підриву БпЛА.Варто зазначити, що отвори під подібні рішення почали з’являтися на корпусах «Гераней» ще в листопаді. Тоді їх призначення було незрозумілим, зараз вже все становиться на свої місця .Поділитися новиною| Звʼязок з адмінамиМіни та кава з канапками!