Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Соціальний Конструкт
Added 14 Jul 2024

Соціальний Конструкт

@Lamemed
Number of subscribers: 705
Photos: 10,000
Videos: 3,710
Links: 1,580
Description:
Ламед. Я, блядь, вас ненавиджу (c)

👥 Number of subscribers

705
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: -6

📊 Messages per Day

3.5
Last day: 1
Week average: 2.7
Average per day: 3.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Загалом по фесту.Ахуй, що мій недокосплей хтось впізнав і зі мною сфоткалися. Виступ Дейзі ахуєнний. Ламед найкращий Сільверхенд на весь мвц. Щоб нормально щось розглядати на базарчику треба бути готовим витратити фул зарплату свою там (в в мене ще нема її для такого). Косплеї на Фрірен не закінчаться ніколи. Картоловка Сакура виявляється досить популярна в плані косплею (мінімум 3 бачив). Побачився з Чорним Котиком. Я непоганий зброєносець для юнари з лолу 😁. Весело стояти на виході й видивлятися цікаві косплеї. Двох Ісусів бачив, одного з яких навіть знаю. Маю перший патч в житті завдяки Чорному Котику. Ламед з Дейзі піднімають інтелектуальний рівень в кімнаті, тому за їх відсутності розмови дійшли до гівна. Пиздитися на мечах жесть як втомлює (за 3 хвилини прям заїбався). Ламед в повсякденному одязі мені впадає в очі першим за Дейзі в косплеї ГШ. Мій повідок і нашийник, які я використовував як рожеве для штанів знадобилися і по прямому призначенню для Муна. Ламед п'яним ще розйобніший і ловить люті таймінги. Ламеду більше не наливати. Мене розїбало до втрати голосу. Не пивши ні краплі алкоголю я можу бути на рівні п'яних, а то й перевершувати їх. Може ще щось згадаю і додам потім. Загалом було весело і треба буде вже якщо їхати з косплеєм, то постаратися над ним, а не як з цим вийшло, що в останній момент вирішив усе ж його робити і на вайбі просто одяг підбирати. Ну побачим, чи вийде в мене... Але смішно як день, на який я не розраховував ніяк, виявився таким розйобним у моментах, що аж мінус голос тепер.
Маю нікому непотрібну думку про ШІ, від якої в когось може підгоріти срака. Я можу говорити тільки про ші в програмуванні та аналізі даних, тому тільки про це і говоритиму. Зараз ти або вчишся юзати ші, або за рік-два тебе замінять людиною, яка вміє юзати ші і має аутпут в 2.5 рази більший за твій. Зараз навички роботи з ші це те ж саме, що навички гуглити 10 років тому. Суто в програмуванні навичка читати і аналізувати код зараз є важливішою, ніж навичка його писати. Окремо хочу звернути увагу на навички написання оптимальних промптів, бо токени теж коштують, і якщо ти за 3 промпти потратиш тижневий запас команди, ну то земля бетоном... Написання скілів, рулів, агентів і тд, використання різних модів ші агентів, паралельних агентів, MCP, бренчування промптів і тд, зараз дуже важливо вчити, бо це буквально база налаштування ші під твої потреби і проект. Так що, вчіться цьому доки конкуренція не висока, бо лишитесь позаду і якийсь 19 річний джун буде пріоритетніший за сіньйора який не знає як написати промпт...
Сили оборони «розгромили» війська НАТО під час спільних навчань, — WSJ. Навчання Hedgehog 2025 залучили понад 16 тисяч військових із 12 країн НАТО. Вони тренувалися разом з українськими фахівцями з дронів, які мали досвід на фронті. Під час одного зі сценаріїв військові НАТО намагалися провести наступ, однак не врахували, що дрони зробили поле бою майже повністю видимим. «Група НАТО ходила відкрито, без жодного маскування, ставила намети та паркувала бронетехніку. Це все було знищене», — розповів один з учасників навчань. Натомість група українців з 10 осіб, застосувавши систему Delta, за пів дня «знищила» 17 одиниць бронетехніки та здійснила 30 «ударів» по інших цілях. «Результати для сил НАТО були жахливими. Підрозділи противника могли знищити два батальйони за день, після чого ті фактично втрачали боєздатність навіть у межах навчань», — зазначив один з інструкторів. При цьому сторона НАТО «навіть не змогла дістатися до наших дронових команд». Спостерігаючи за навчаннями, один з командирів підсумував: «Нам пиздець».
#оголошення_волонтераУвага‼️ Увага‼️Ми розпочинаємо "Великий зимовий благодійний розіграш"‼️Настають важкі і холодні часи, ворог - рашист ні на мить не хоче зупинятись, постійно обстрілює, запускає шлюхеди і ракети по містах, вбиває і катує полонених і цивільних.Але ми просто так не здаємося, не зважаючи на будь які труднощі. І я вірю, що об'єднавшись ми дамо гідний відсіч цим істотам, і саме наші військові розраховують на нас, на нашу підтримку‼️🔨 І саме тому ми, відкрили банку збору для двох наших друзів, для пана Кіміно — з його збором для знайомого військового; для пана Жабича —для його збору на пікап для зенітників ФПВ дронів.😊Наша загальна мета зібрати загалом 35 — 45к грн❗️З цієї суми 5к грн підуть для Кіміно, а решта на пікап. Я вірю, що об'єднавши наші зусилля ми досягнемо цієї цілі, моя віра непохитна протязі всієї нашої Вітчизняної війни!😈Але звісно ми підійшли до цього питання не з пустими руками, ми підготували вам хабар-призи за донати:1 місце — велика дакімакура (185 см у довжину), з намальованим неко — інша сторона хтива, тому я вам не покажу)👌2 місце — велика фігурка неко, велика і прекрасна.🥯3 місце — пані Фрірен і Ферн, середнього розміру, не хвилюйтесь, усі фігурки мають спідню білизну💘4 місце — унікальний набір хабара, фігурка Міку, мініатюрки кровососа з гри Сталкер і брелок орчихи.💘5 місце — манга "Берсерк" том 1, підійде для тих хто починає ознайомлюватись з "батьком" темного фентезі.💘6 місце — манга і комікс, буде що почитати у час відключення світла.💘7 місце — український комікс і книжка по малюванню, книжка БУ але вона підійде для тих, хто тільки починає вчитись малювати, де описано базові теорії по малюванню🥦8 місце — ? ............Якщо і ви хочете долучитись до збору то зможете приєднатись, приймається ваш майже будь який хабарчик чи послуга, пишіть під цим постом, потім зв'яжемось з вами.❤️Розіграш проводимо через Моноквиточки — 1 квиточок = 50 грн, 2 квиточка = 100 грн і т. далі. Увага, переможців визначаємо за допомогою банку Монобанк, а тому якщо маєте іншу картку то не забудьте потім написати свої ім'я під постом визначення переможців. Ми також будемо дуже раді якщо будете поширювати збір, як на свій канал так і знайомим.😊Ми також хочемо подякувати людям, які допомагали зі збором хабара:Богдан, Квартира Квіточки, Еш'ра орчиха, Хіна Хіме, NEKOGATARI SHOP, Pinji🎯 Ціль: 35 000 - 45 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2A953BseFG💳Номер картки банки4874 1000 2241 2681Час закінчення розіграшу 31 січня
‼️‼️Увага, увага — конкурс‼️‼️Вперше в історії нашого каналу ми робимо конкурс для талановитих художників‼️У нашому конкурсі можуть брати хто завгодно, незалежно від вашого скіла в малюванні, окрім тих хто підтримує рос агресора, веде канал російською, а також ті хто підтримує жорстокість до тварин.👍Отже, що буде в цьому конкурсі? Все просто, ваші намальовані арти за нашим вимогам. А саме арти по всесвіту "S.T.A.L.K.E.R"❗️Ви можете намалювати будь який арт — за позами, фонами, стилем тощо — лише за умовою що це буде пов'язане з всесвітом. Якщо хочете намалювати свого ОС — то будь ласка, ми будемо тільки раді, однак не забудьте написати під коментарем арту, що це ваш персонаж з іменем, якщо це буде інший персонаж то так само зробіть (наприклад укр вутубера, актора, персонажів з інших тайтлів тощо.) Приймається будь який ваш стиль, можна навіть хтиве намалювати, звісно під спойлер кидайте — проте не з такими фендомами як: шота, гуро, зоо, педофілія, воре — ці фендоми не приймаються на нашому каналі й конкурсі. А іще одне, не приймаються персонажів з ігор геншин, хонкаї та зеро зеро — адмін їх недолюблює через позиції компанії щодо українсько-російської війни.🔨Ну й звісно, у нашому конкурсі будуть 3 призові місця1 приз — 1000 грн2 приз — 500 грн3 приз — 250 грн💜Намалювали арт, і що далі? А далі скидуйте свої арти і посилання на свій канал під цим оригінальним постом — ми вас пронумеруємо. Або можете скинути свій арт адмінові у ПП , зі своїм каналом. Ви також можете раніше написати своє ім'я і канал під цим постом, щоб ми могли стежити за вашим успіхом! Як прийде час, адмін обере 10 найкращих артів, на його думку, і зробить публічне голосування за найкращий арт! І так визначимо переможця по одному призу, вдруге переможець конкурсу не може.😈Час завершення конкурсу — 14 вересня, о 14:30💃Ми також будемо дуже раді поширенню цього поста в інші ТГК.Удачі вам всім.🤗
#оголошення_волонтера Доброго дня усім, цей день настав!🥳Сьогодні, на честь мого дня народження, я анонсую свій благодійний проект "Виріб №69" відкритим!😊Як я і казав, я сам буду збирати гроші на збір, а саме на колеса для підрозділу БПЛА, для пана Жабича. І моя головна ціль зібрати 25к — 30к грн!😶Й на цей раз тут можливо будуть від 1 — 20 призів! Я підготував 3 призи, решту я підготую пізніше, але їх можуть доповнити й інші добровольці, які зможуть внести в цей вклад щось своє (фігурка, книга, манга, послуга в малюванні, тощо) добровільно!А щоб взяти в участі із занесенням своїх призів звертайтесь до адміна каналу Борг Відьмак чи Микита Стрендж у ПП. Й немає значення вартості яка буде річ чи послуга, кожен приз розігрується по черзі незалежно одно від одної (тобто 6 приз можуть бути тумбус, а 8 фігурка — вартість не має значення.)💘Хм, й так 3 мої призи:1 приз — книга енциклопедія "Світ Відьмака" за авторством самого Любистка,2 приз — фігурка 3д, (не можу показати бо вона все ще в дорозі)3 приз — 2 манги4 приз — ......І т.дА також, по своїм вихідним дням я буду проводити благодійний стріми, з проходженням ігор чи переглядів серіалів чи фільмів, буду дуже радий якщо будете на моєму твіч сторінки чи ютуб.🙂З призами розібрались, а тепер умови участі розіграшу.Будемо розігрувати призи через МОНОБАНК! Якщо маєте інший банк то скидуйте скріншот переказів під цим оригінальним постом або своє ім'я після завершення монорандомайзера. Розіграш будемо вести через квиточки моно, 1 квиточок — 50 грн! 100 грн — 2 квиточка, і т. д. А за 5 грн донату ви отримаєте посилання на базований арт від базованого художника!😈І звісно — я буду дуже радий за будь який донат та поширення цього посту!Термін закінченя проекту буде 15 серпня, але якщо ми досягнемо раніше, то звісно й проект завершимо раніше.🤗Ваш донат чи поширення збору стане для мене подарунком на день народження, яким я буду щиро радим.А іще, після завершення проекту я дещо публічно хочу показати, але тоді, коли настане час.🎯 Ціль: 25 000 — 30 000 🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/34TzUjGRwu💳Номер картки банки4441 1111 2604 2443
💘 ЗБІР "Надія" 💘Цей день нарешті настав. Новий збір, найбільша ціль на каналі.Будемо збирати 150 000 грн, для Дедемона і для фонду "Всі Вдома" на 100 FPV дронів. Чому цей збір так називається? 2 причини. Перше, це ім'я моєї мами, в якої мало б бути сьогодні день народження, тому саме їй, я хочу присвятити його. Друге, це значення самого слова, яке має досить оптимістичне забарвлення. Я маю лише сподівання і впевненість, що нам вдасться закрити таку величезну суму.Призи:🫶 Артбук Ігрові консолі 2.0🫶 Комікс Bloodborne. Запона, роздерта на клоччя 2x🫶 Комікс Halloween Party🫶 Манґа Сховок🫶 Манґа Піно🫶 Книга Ікла 3x🫶 Книга Танці з кістками🫶 Набір дайсів і коробочка для них🫶 Набір наліпок Колонія з підписом Макса Кідрука і Дедемона 3х🫶 Розмальований тубус🫶🫶 І НАЙБІЛЬШИЙ ПРИЗ - Playstation 5!!! 🫶🫶Призів буде дуже багато, тому хороші шанси є у кожного. Хочу подякувати усім спонсорам цього збору, без них, у нас би не вийшло цього зробити:🌻MAL'OPUS 🌻Nasha idea 🌻Vovkulaka 🌻VARVAR publishing 🌻Віхола 🌻Dice & Bones Упродовж цих двох тижнів, намалюємо ще одну картину і також віддам її за найбільш, впродовж збору, донат.Playstation 5 і тубус розігруватимемо по правилу нескінчених квитків. Ціна 100 грн (100 грн - 1 квиток, 1000 - 10 квитків і тд). Більше квитків - більше шанс на перемогу. Артбук Ігрові Консолі 2.0 і набір дайсів розігруватимемо по правилах лише одного квиточка. Ціна квитка 100 грн. Решта призів будуть відкриватись через мозаїку.Що таке мозаїка? Це інтеграція, яка буде впродовж всього збору. За ваші донати, ви відкриватимете плитки, з яких створюватиметься зображення. Наша ціль створити суцільну картинку. Ви можете, також стати частиною цієї мозаїки, задонативши 750 грн. Важливо, не забудьте поставити собі аватарку на ТвічіДякую вам всім, що підтримуєте вже стільки років. Мені дуже приємно, що ви довіряєте і допомагаєте такі речі робити реальністю. Важко осягнути той факт, що колись я починав зі збору в 2к, перейшов на таку величезну планку. Дякую 💛 Репости в Інстаграм, в інші Телеграм пабліки і тим більше дружні банки - вітаються 💛Посилання збір:🏦Банка: https://send.monobank.ua/jar/APThwNhD8s🏦Номер банки: 4441 1111 2559 9765🐶Донат через Донателло: https://donatello.to/QuarryНЕ ЗАБУВАЙТЕ ВКАЗУВАТИ СВОЇ КОНТАКТИ🌟 twitch.tv/quarryck 🌟 instagram.com/quarryck
#оголошення_волонтера Хаюшки усім, новачки й досвідчені, а у нас новий благодійний розіграш.Сьогодні ми будемо допомагати Жабичеві зі збором на РЕБ. РЕБ — важливий дуже важливий засіб захисту від дронів й подавлення радіомовлення супротивника але на жаль це недешева річ, тому навіть якщо закинете хоча б 5 грн — все одно будемо вдячними.😘А ми будемо розігрувати аж 4 призи! і у нас будуть аж 4 переможці. Ми будемо розігрувати по 4 позиціях:1 місце — стендик вовчиці Техас 👍2 місце — стендик вовчиці Лаппланд 😊3 місце — стендик барса-неко Праманікс ☺️4 місце — стендик демон - оні Хошігума 😎Розіграш проводимо через рандомайзер, 1 переможець отримає один стендик, не два, не три — якщо у одного учасника будуть повторюватись цифри, то ми перезапустим рандомайзер і переможець попереднього числа не буде учасником наступного місця.Для участі у розіграші потрібно задонатити на РЕБ, розігруємо як і зазвичай через квитки. 25 грн — 1 квиток, 50 грн — 2 квитка і так далі.Присилайте скріни донатів під оригінальним постом і ми вас прономеруємо, нічого зайвого не писати!Донатити ось сюди.https://send.monobank.ua/jar/8g92TFVaDC💳Номер картки банки5375 4112 1720 4978Дата закінчення розіграшу — 24 серпня о 14:30