Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Муніципальна охорона
Added 06 Dec 2025

Муніципальна охорона

@Kyiv_munohorona
Number of subscribers: 1 668
Photos: 7,830
Videos: 1,370
Links: 3,770
Description:
Безпека мешканців столиці, охорона та збереження комунального майна м. Києва
Source

Муніципальна охорона | Старушка” та її незламний Архангел: історія про легендарний автомобіль...

Telegram community logo - Муніципальна охорона Муніципальна охорона @Kyiv_munohorona
471 Views/Reach 2026-05-28 11:56 Message №9328
🔥“Старушка” та її незламний Архангел: історія про легендарний автомобіль, який муніципали першим передали на фронт #волонтерська_банкаМало хто знає, як починалася велика історія нашого благодійного фонду “Муніципальна охорона”. А стартувала вона у 2022 році – в перші, найважчі, місяці повномасштабної війни. Тоді хлопці з усіх відділів скинулися своїми заощадженнями, щоб купити та пригнати з Європи перший автомобіль для своїх побратимів на передову.💭Так почалася історія нашої легендарної “Старушки”. Назвали її так, бо вона – 2005 року народження. Третє покоління L200. Тому вже тут, в Україні, ми її відремонтували, обладнали, пофарбували та відправили в саме пекло – напівоточений Бахмут. А зустрів її там, наш колега – Денис, із позивним Архангел.Його війна почалася ще у 2014-му. Мав поранення, лікувався. Після цього працював у «Муніципальній охороні» Києва. Проте 24 лютого 2022 року він знову, без вагань, взяв до рук зброю та вирушив на фронт. Пройшов Курдюмівку, Бахмут, Часів Яр, Сіверськ, Покровськ. Попри численні контузії та статус “обмежено придатного” , Архангел залишається на фронті. Зараз він нищить ворога у складі 427-ї окремої бригади безпілотних систем “Рарог” на Краматорському напрямку.І всі ці роки поруч із ним була вона – наша “Старушка”. Ця машина бачила стільки, що вистачило б на десяток броньовиків. Ось що каже про неї сам Архангел:“Вона рятує нас із 2022-го. Перенесла влучання FPV, міни поруч падали. А востаннє КАБ метрів десь за 15… Думав, уже не виживе. Дах був повністю сплющений”.Цього разу Архангел привіз “Старушку” до Києва на лафеті, як купу металобрухту. І ми взялися за реанімацію автомобіля з новими силами. Минуло всього два тижні – і машинка знову готова до бою. Денис вирушив на фронт уже за кермом своєї рятівниці. Отже, “Старушка” – в строю, Архангел та його побратими тримають небо, а ми продовжуємо працювати для підтримки наший бойових побратимів.⬇️⬇️⬇️Підписуйтесь та слідкуйте за нами у соцмережах:📱Facebook     📱Instagram 📱YouTube       📱OfficialПІДПИСАТИСЯ | ЗАРЯДИТИ КАНАЛ