Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Чарівний Київ by Грішин
Added 24 Jan 2022

Чарівний Київ by Грішин

@Kyiv_by_Grishyn
Number of subscribers: 4 764
Photos: 4,820
Videos: 543
Links: 1,450
Description:
Зв’язок: @GrishynUA Комерційна реклама від $100 за публікацію (якщо вона нам підійде). 100% грошей з реклами підуть на підтримку Сил Оборони України.
Source

Чарівний Київ by Грішин | Обожнюю громадських захисників Кличка. Київська влада, від Омельченка ...

Telegram community logo - Чарівний Київ by Грішин Чарівний Київ by Грішин @Kyiv_by_Grishyn
2 050 Views/Reach 2025-09-08 09:09 Message №7782
Обожнюю громадських захисників Кличка. Київська влада, від Омельченка починаючи, не будує підземні/наземні багаторівневі паркінги в місті (один збудували в Зоопарку). Нема. Не треба їм. Бо вони паркуються в дворі КМДА. Натомість, просувається думка, що в місті купа підземних паркінгів, ставте авто там, просто ви ліниві, або жадібні. Ще Максим Бахматов, коли був радником Кличка мені це доводив. От Костянтин Андріюк пише, що можна ж спокійно припаркуватись в ЦУМі, в БЦ «Леонардо» в Хаятті, Інтерконтиненталі Ну я хотів би подивитись, як Костя, або хтось інший з вулиці припаркується в пʼятизірковиму готелі. Як радісно охорона їх туди пропустить. Про ціну я навіть не говорю. Ну а Олександр Гречко просто режим «сніжинка» включив. Та пропонуйте одразу на парковку КМДА їхати, результат буде однаковий. ТЦ і БЦ будуть паркінги для своїх клієнтів і відвідувачів і в принципі не зобовʼязані робити роботу міської влади. Зрозуміло, що культура паркування, це гра в двоє воріт. Я це чудово розумію, я ж не божевільний. Я бачу як власники авто в центрі і в спальних районах, тулять свої корчі в три ряди, запарковують тротуари і вʼїзди, і загалом поводяться як мавпи. Я бачу як здорові люди без краплі сумніву паркується на місцях для людей з інвалідністю. Але робити вигляд, що ви не бачите, що міська влада навіть не намагається вирішити питання з паркуванням, це треба бути або фанатиком, або на зарплаті. p.s. особисто я, в 96% випадків знаходжу собі місце для парковки без порушень ПДД і загальнолюдських норм. Але це не значить що немає проблем.