Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Чарівний Київ by Грішин
Added 24 Jan 2022

Чарівний Київ by Грішин

@Kyiv_by_Grishyn
Number of subscribers: 4 764
Photos: 4,820
Videos: 543
Links: 1,450
Description:
Зв’язок: @GrishynUA Комерційна реклама від $100 за публікацію (якщо вона нам підійде). 100% грошей з реклами підуть на підтримку Сил Оборони України.
Source

Чарівний Київ by Грішин | Їхав я недавно з лівого на правий берег через Південний міст і втрапив...

Telegram community logo - Чарівний Київ by Грішин Чарівний Київ by Грішин @Kyiv_by_Grishyn
1 850 Views/Reach 2025-09-04 09:02 Message №7754
Їхав я недавно з лівого на правий берег через Південний міст і втрапив у затор через ремонт, який тут не припиняється, мабуть ніколи. Сьогодні трошки не про Кличка, але про Кличка. Цікаве спостереження – на Дніпрі недалеко від мосту працює земснаряд, намиває пісок. Припустив, що недалеко від таких споруд, як мости, намивати пісок не найкраща ідея. І кому ж дозволили видобувати пісок в такому ризиковому місці? А достатньо поверхнево погуглити і виявляється, що цим займається «Ковальська» - монополіст в сфері постачання для столичних будівництв. Також компанія володіє найбільшим банком родовищ піску в Україні. А тим часом на острові Водників провалюється грунт. А чому? Бо поряд «Ковальська» намиває пісок. Кличко і мерія вперто робить вигляд, що нічого не відбувається. І це системно, бо «Ковальську» вже пов’язували з руйнуванням берега на Осокорках, підмиві опор Південного мосту, забрудненням Дніпра. Ця «Ковальска», це просто якісь київські шкідники. Мало проблем з мостами в Києві? Міст Патона ледь дихає, міст метро аварійний, Північний в ремонті, Південний в перманентному ремонті. Давайте ще зараз призведемо до аварії мосту, через жадібність власників «Ковальської». Треба глибше їх повивчати.