Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Новини з офіційного порталу Києва
Added 18 Aug 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Number of subscribers: 27
Photos: 6,780
Links: 25,800
Description:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Number of subscribers

27
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

4
Average/Day:: 4
Average/Week:: 5
ERR: 14.81%

📊 Messages per Day

6.5
Last day: 12
Week average: 7.3
Average per day: 6.5

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Віталій Кличко закликав мешканців Києва максимально зосередитися та діяти прагматично в умовах складної ситуації через масовані атаки ворогаМер Києва Віталій Кличко закликав мешканців столиці максимально зосередитися і діяти прагматично, бо ворог не зупиняється і продовжує атакувати критичну інфраструктуру столиці. Зокрема, він закликав зробити запаси води, підготувати аптечку, набір продуктів харчування, зарядити пристрої автономного живлення, підготувати теплі речі. Та не ігнорувати сигналів тривоги. Про це Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі. «У результаті масованої атаки ворога, який бив по обʼєктах критичної інфраструктури України, наразі запроваджені екстрені відключення електрики в більшості областей країни. Київ пережив одну з найскладніших за наслідками атак. З раннього ранку до робіт з ліквідації наслідків ворожої атаки залучені всі служби. Енергетики вже повернули світло понад 423 000 споживачам. Відновлення електропостачання триває, щоб у максимально стислі терміни повернути його й іншим споживачам. Роботу системи водопостачання відновили, вона працює в штатному режимі. Але в окремих будинках, де ще немає електрики, може не бути холодної води на верхніх поверхах. Оскільки не працюють насоси підвищення тиску. Ситуація складна. І давайте говорити правду, а не займатися самозаспокоєнням. Бо ворог не зупиняється. У найближчі дні прогнозують нову атаку», – зазначив Віталій Кличко. Мер столиці звернувся до мешканців Києва максимально зосередитися і діяти прагматично. Зробити запаси води, підготувати аптечку, набір продуктів харчування, зарядити пристрої автономного живлення. Підготувати теплі речі. Не ігнорувати сигналів тривоги. «Усі міські служби працюють цілодобово і в посиленому режимі, щоб відновити стабільну роботу систем життєзабезпечення міста. Підтримайте їх вдячністю і своїм свідомим ставленням до можливих викликів та реагуванням на них. Тільки злагоджено і разом ми зможемо подолати ті випробування, які нам випали!» – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_zaklikav_meshkantsiv_kiyeva_maksimalno_zosereditisya_ta_diyati_pragmatichno_v_umovakh_skladno_situatsi_cherez_masovani_ataki_voroga/#Будинок_та_комунальні_послуги
Захисникам і Захисницям та членам їхніх сімей надаватимуть допомогу для  отримання кредиту на відкриття або розвиток власного бізнесуСьогодні, 9 жовтня, Київрада ухвалила механізм надання фінансової допомоги Захисникам і Захисницям України та членам їхніх сімей для сплати власного внеску при отриманні кредиту, компенсації сплати власного внеску або компенсації частини кредиту на відкриття або розвиток власного бізнесу. Про це повідомив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Володимир Костіков. «Нині є нагальною проблема безробіття серед киян – учасників бойових дій, які звільнилися з військової служби. Статистично майже половина з них стикалась із цією проблемою. Тому ми розробили спеціальну програму з надання фінансової допомоги для відкриття або розвитку власного бізнесу тощо. Обов’язковими умовами надання такої фінансової допомоги є створення робочих місць і встановлення розміру заробітної плати працівникам не менше мінімальної», – розповів Володимир Костіков. За його словами, цільове призначення кредитних проєктів може бути на: — придбання та/або модернізацію основних засобів; — придбання нежитлової нерухомості та/або земельних ділянок для провадження господарської діяльності; — будівництво, реконструкцію, ремонт у нежитлових приміщеннях, у яких провадиться господарська діяльність; — впровадження енергозберігаючих проєктів; — придбання комерційної концесії (франшизи). «Отримувачі, які відповідають вимогам Положенню про фінансово-кредитну підтримку, додатково отримують компенсацію відсотків у розмірі 99%. Розмір такої фінансової допомоги визначено в сумі не більше 1,5 млн грн», – додав Володимир Костіков. Він зазначив, що це рішення не потребує додаткового фінансування з бюджету Києва, оскільки відповідні кошти на цей рік передбачено Міською цільовою програмою сприяння розвитку промисловості, підприємництва та споживчого ринку.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/zakhisnikam_i_zakhisnitsyam_ta_chlenam_khnikh_simey_nadavatimut_dopomogu_dlya_otrimannya_kreditu_na_vidkrittya_abo_rozvitok_vlasnogo_biznesu/#Захисникам
У Деснянському районі облаштують безпечний та безбар’єрний підхід до Trinity HubВідсьогодні, 6 жовтня, в Деснянському районі розпочинають роботи зі створення зручного та безпечного пішохідного маршруту до Trinity Hub – важливого громадського простору, який відвідують люди з порушеннями зору. Про це інформують у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА. Зокрема, фахівці КП ШЕУ Деснянського району: — облаштують наземні пішохідні переходи, де також понизять бордюри, зроблять тактильну навігацію та замінять асфальтобетонне покриття; — відремонтують тротуарне покриття на ділянках маршруту; — облаштують 3 зупинки громадського транспорту відповідно до норм безбар’єрності; — прокладуть тактильну навігацію на шляху від Броварського проспекту до Trinity Hub. Крім того, фахівці КП «Центр організації дорожнього руху» для підвищення безпеки руху пішоходів розробляють нову схему організації дорожнього руху. Так, із заокруглень будуть зміщені пішохідні переходи на перетині просп. Броварського та вул. Академіка Кухаря та на перехресті вулиць Академіка Кухаря і Кіото. Це підвищить безпеку руху на нерегульованих пішохідних переходах, оскільки збільшить оглядовість як для водіїв, так і для пішоходів. Також заплановано впровадити 4-й пішохідний перехід через вул. Кіото на перетині з вул. Академіка Кухаря. Впровадження цих змін забезпечать фахівці КП ШЕУ Деснянського району. Створення безбар’єрного та безпечного середовища – це системна робота міських служб, яка є частиною Плану заходів із створення безбар’єрного простору в місті Києві, затвердженого мером Києва Віталієм Кличком. Нагадаємо, що цього року у столиці вже облаштували 327 пішохідних переходів, доступних для маломобільних груп. Зокрема, відкрили новий пішохідний маршрут до Центру надання адміністративних послуг на вул. Цитадельній, 4/1 та 8 безбар’єрних пішохідних переходів у Печерському районі. Слідкувати за іншими новинами щодо впровадження безбарʼєрних рішень можна на Офіційному порталі Києва в розділі «Безбарʼєрність» та за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/news/?tag=1002460&dt1=&dt2=&title=#Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_desnyanskomu_rayoni_oblashtuyut_bezpechniy_ta_bezbaryerniy_pidkhid_do_Trinity_Hub/#Дороги
У Міжнародному виставковому центрі столиці стартували Дні адопції тварин (+фото)Сьогодні, 4 жовтня, у столиці стартував захід з адопції (прилаштування) безпритульних тварин, організований комунальним підприємством «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» у партнерстві з найбільшими притулками Києва та Київської області. Про це повідомив виконувач обов’язків директора «Київської міської лікарні ветеринарної медицини» Володимир Обазим. «Сьогодні в Міжнародному виставковому центрі зібралися найбільші притулки столиці та області. Такі заходи знайомлять відвідувачів із тваринами з притулків, що значно збільшує шанси адопції. Протягом двох днів сотні котів і собак мають шанс знайти свою родину та нову домівку. Ми вдячні партнерам, які підготували подарунки для тих, хто в межах заходу вирішить узяти під опіку пухнастого. Сподіваюсь, що кількість успішних адопцій зростатиме після таких публічних ініціатив», – зазначив Володимир Обазим. У межах заходу учасники можуть знайомитися з тваринами та за необхідності внести інформацію про своїх улюбленців у систему «Реєстр домашніх тварин». А також долучитися до благодійного ярмарку. Усі кошти з якого спрямують на підтримку безпритульних тварин. Крім того, за попередньою реєстрацією, лікарі КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» спільно з благодійною організацією HAU за попереднім записом проводять безплатну стерилізацію та вакцинацію від сказу для тварин внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців та їхніх сімей, осіб з інвалідністю та пенсіонерів. Окрім знайомства з підопічними притулків, на відвідувачів Днів адопції чекають тематичні лекції та тренінги. Детальніше з програмою можна ознайомитися за посиланням: https://kmlvm.kyivcity.gov.ua/2025/09/04/heppi-endiv-stane-bilshe-2/. Захід триває у суботу, 4 жовтня, та неділю, 5 жовтня, з 10:00 до 15:30 у павільйоні 2-А Міжнародного виставкового центру за адресою: Броварський проспект, 15 (станція метро «Лівобережна»).Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_mizhnarodnomu_vistavkovomu_tsentri_stolitsi_startuvali_dni_adoptsi_tvarin_foto/#Навколишнє_середовище_міста
Вересень став рекордним місяцем за кількістю демонтованих рекламних конструкцій у столиці (+фото)КП «Київреклама» продовжує системну роботу з очищення міського простору від незаконних рекламних носіїв. Протягом вересня 2025 року демонтували 2 117 рекламних конструкцій та вивісок. Про це повідомили в Управлінні з питань реклами. Зокрема, 1 113 конструкцій прибрали фахівці КП «Київреклама», 1 004 – власники. «У вересні кількість сягнула 2 117 демонтованих рекламних конструкцій та вивісок – це справді рекорд для Києва цього року. Зокрема демонтовано конструкції на фасадах будівель – 1 238, на парканах – 425, штендерів – 344, наземних конструкцій – 91, на дахах – 18, на опорах та об’єктах транспорту – 1. Загалом із початку року демонтували 16 990 конструкцій», – підкреслила директорка КП «Київреклама» Марина Декань. Київ і надалі продовжує прибирати хаотичні рекламні конструкції та вивіски, щоб лишатися комфортним для мешканців та гостей столиці.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/veresen_stav_rekordnim_misyatsem_za_kilkistyu_demontovanikh_reklamnikh_konstruktsiy_u_stolitsi_foto/#Київ_та_міська_влада
У бібліотеках Києва провели понад 9,5 тисяч заходів за пів рокуУ першому півріччі 2025 року у столичних бібліотеках організували понад 9,5 тисяч культурних та освітніх заходів, які відвідали майже пів мільйона киян і гостей столиці. Це свідчить, що бібліотеки лишаються культурним і освітнім осередком, відкритим для кожного, навіть у найскладніші часи. Про це повідомив директор Департаменту культури КМДА Сергій Анжияк під час заходів із нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Від початку повномасштабної війни столичні бібліотеки переорієнтували свою діяльність відповідно до потреб громади. Вони стали гуманітарними штабами, культурними, волонтерськими та консультаційними центрами. Тут плетуть маскувальні сітки, виготовляють окопні свічки, збирають допомогу для постраждалих регіонів, кошти для Збройних Сил, книжки для колег із деокупованих територій. Паралельно бібліотеки продовжують культурну роботу – проводять лекції, кінопокази, майстер-класи, зустрічі з відомими людьми, просувають українську літературу, надають доступ до інтернету і навчають цифровій грамотності. «Попри війну міська влада дбає про розвиток бібліотечної справи. У 2025 році на закупівлю нової літератури передбачено понад 10 млн грн, із яких уже освоєно 5,8 млн. Крім того, бібліотеки співпрацюють із міжнародними партнерами, благодійними організаціями та меценатами. На сьогодні фонд інформаційних ресурсів бібліотек столиці налічує понад 3,18 млн примірників друкованих та електронних документів», – підкреслив Сергій Анжияк. За його словами, на сьогодні у бібліотеках Києва працює понад 180 гуртків, клубів та об’єднань для різних категорій користувачів. Серед них – 73 розмовні клуби української мови та 19 клубів вивчення іноземних мов. Бібліотекарі Києва активно займаються культурною дипломатією: виступають на міжнародних конференціях, діляться досвідом, реалізовують нові ініціативи. Нині у бібліотеках впроваджується понад 155 культурних, освітніх і соціальних проєктів, що охоплюють літературну творчість, міжнародне партнерство, арт- та бібліотерапію, популяризацію українських традицій, підтримку дітей, жінок і військових. Частина ініціатив спрямована на інклюзивність, емоційну грамотність, збереження історичної пам’яті та розвиток нових знань. Крім того, бібліотеки Києва є важливим простором для зміцнення громади, розвитку культури читання та створення безбар’єрного суспільства.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_bibliotekakh_kiyeva_proveli_ponad_95_tisyach_zakhodiv_za_piv_roku/#Київ_та_міська_влада
Комунальні служби і рятувальники ліквідовують наслідки нічної атаки на КиївУ столиці з ночі триває ліквідація наслідків чергової комбінованої нічної атаки російських військ, до якої долучились рятувальники та комунальні служби. Так, від 4:00 28 вересня рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку» обстежували місця влучань, допомагали вогнеборцям Головного управління ДСНС в місті Києві в гасінні пожеж, евакуації мешканців постраждалих будинків, пошуку потерпілих. Наразі встановлюють підпори у пошкоджених помешканнях, розбирають завали та демонтують аварійні конструкції в житловій багатоповерхівці, що постраждала в Солом’янському районі. Усього до робіт долучилося 25 рятувальників КАРС «Київська служба порятунку» та 4 одиниці техніки. За інформацією Департаменту транспортної інфраструктури, через обстріли в Дарницькому, Деснянському, Солом’янському, Святошинському та Голосіївському районах сталося пошкодження мереж зовнішнього освітлення, зокрема обриви електропроводів. Для їхнього відновлення працюють дві спеціалізовані машини та дві бригади електриків. Окрім цього, до ліквідації наслідків оперативно залучено підрозділи комунальних служб. Працівники КП ШЕУ Дарницького району та Соломʼянського районів залучили спецтехніку. Зокрема трактор та вантажівки. Також до ліквідації задіяно бригаду із п’яти осіб для прибирання та відновлення територій. Світлофорні об’єкти не постраждали. Рухомий склад та інфраструктурні об’єкти КП «Київпастранс» і КП «Київський метрополітен» не зазнали пошкоджень. Транспорт працює у звичному режимі. Також до ліквідації наслідків залучено працівників Керуючих компаній. Нагадаємо, що інформація про наслідки ворожої атаки на Київ 28 вересня оперативно оновлюється за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/news/vorozha_ataka_na_kiv_u_nich_proti_28_veresnya_informatsiya_onovlyuyetsya/.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/komunalni_sluzhbi_i_ryatuvalniki_likvidovuyut_naslidki_nichno_ataki_na_kiv/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко передав від громади столиці бійцям на фронт ще майже 2500 БпЛА та понад 20 автівокМер Києва Віталій Кличко передав від громади столиці бійцям 112-ї бригади тероборони Києва та 210-го окремого штурмового полку нову партію необхідної допомоги: ще майже 2500 БпЛА та понад 20 автівок. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «Передав від громади столиці бійцям на фронт нову партію вкрай необхідної допомоги. До військових 112-ї бригади тероборони Києва поїдуть ще майже 2500 БпЛА різних типів. До цього, від початку 2025 року, військовослужбовцям 112-ї столиця передала понад 4000 дронів. Разом із сьогоднішніми це вже 6500 безпілотників. Від початку року з міського бюджету цій бригаді на оснащення столиця виділила 500 млн грн. А бійцям 210-го окремого штурмового полку столиця передала 24 автівки. Від початку року з міського бюджету 210-му полку спрямували 80 млн грн. На ці кошти Захисники закупили різне необхідне оснащення. Зокрема, десятки квадрокоптерів Mavic 3T», – написав Віталій Кличко. Він також нагадав, що від початку 2025-го від громади на фронт передали понад 40 000 БпЛА різних типів, близько 200 систем РЕБ, автівки – зокрема броньовані та всюдиходи, засоби зв’язку. «Київ і надалі допомагатиме всім нашим Захисникам! Слава Україні та її Героям!» – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_peredav_vid_gromadi_stolitsi_biytsyam_na_front_sche_mayzhe_2500_bpla_ta_ponad_20_avtivok/#Безпека_та_правопорядок
У Святошинському районі перекладають понад 1,2 км зношених тепломережКП «Київтеплоенерго» розпочинає реалізацію цьогорічної програми реконструкції найбільш проблемних ділянок тепломереж. Як інформують у комунальному підприємстві, перша така ділянка – на вулицях Олексія Бездольного та Стрийській, що у Святошинському районі столиці. Ця ділянка розташована в мікрорайоні Ґалаґани, який характеризується старою житловою забудовою і зношеними комунікаціями. Труби тут прокладені у 1972 році та експлуатуються уже 53 роки. За останні 5 років тут сталось 26 пошкоджень. Наразі «Київтеплоенерго» вже розпочало капітальний ремонт ділянки. Загалом фахівці перекладають понад 1,2 км трубопроводів: 600 м труб опалення та 600 м гарячого водопостачання. Також проводять реконструкцію 7 теплокамер із повною заміною всього обладнання. Для перекладки використовують нові сучасні труби: попередньо ізольовані європейського зразка із системою сигналізації про пошкодження – для опалення, та сучасні гнучкі – для гарячого водопостачання. Термін їх експлуатації становить 40-50 років. Ремонтні роботи проводять у вузьких дворових проїздах, що ускладнюється наявністю підземних комунікацій, підведених до житлових будинків. Заміна труб та ремонт теплокамер відбувається поетапно, щоб зменшити незручності для проїзду транспорту. Перекладка дозволить покращити якість теплопостачання для мешканців 4 житлових будинків, гуртожитку та спорткомплексу. Роботи із реконструкції тепломережі завершать до початку опалювального сезону. Нагадаємо, в межах підготовки до опалювального сезону 2025/2026 «Київтеплоенерго» виконує заміну найбільш зношених ділянок тепломереж у всіх районах столиці. Цьогоріч заплановано перекласти зношені трубопроводи на 13 ділянках. Попри повномасштабну війну «Київтеплоенерго» щорічно перекладає близько 50 км трубопроводів.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_svyatoshinskomu_rayoni_perekladayut_ponad_12_km_znoshenikh_teplomerezh/#Київ_та_міська_влада
Минулого тижня столичним метро скористалися понад 5,1 мільйона пасажирів, із яких 1,2 мільйона – пільговикиМинулого тижня столичним метро скористалися понад 5,1 мільйона пасажирів, із яких 1,2 мільйона – пільговики. Про це інформує КП «Київський метрополітен». У цей період також фахівці організували 207 супроводів пасажирів із числа маломобільних груп інфраструктурою метро. Нагадаємо, що для замовлення супроводу необхідно зателефонувати за номерами (044) 238-55-11 або 050-448-91-71 та повідомити маршрут поїздки в підземці. У підприємстві рекомендують телефонувати за годину до запланованої поїздки, аби працівник метро очікував біля початкової станції. На підприємстві проходять планові роботи з утримання інфраструктури. За цей період замінили 33 дерев’яні шпали, 21 перевідний брус, 100 метрів рейкової нитки та 50 підкладок типу «метро». Окрім цього, триває плановий почерговий капітальний ремонт ескалаторів на станції «Палац «Україна». Через недотримання пасажирами правил користування метрополітеном трапляються зупинки ескалаторів. Так, із різних причин минулого тижня відбулися 100 зупинок ескалаторів. Зокрема, 8 разів пасажири зупиняли ескалатор ручкою «стоп» без необхідності, 53 – для уникнення травмування, а ще 32 рази через потрапляння особистих речей. У підприємстві закликають бути обачними та дотримуватися правил поведінки. Нагадаємо, інтервали руху поїздів у будні в години пік становлять 3:30–4:00 хв, в міжпікові години – 5:00–6:15 хв. У вихідні дні час очікування поїзда складає 6–7 хв. Детальніше про режим роботи за посиланням:  https://www.facebook.com/share/p/15oiUBSxj3/. Як зазначають у «Київському метрополітені», на станції метро «Дорогожичі» діє бюро знахідок. Термін зберігання згуб – 6 місяців. Водночас документи, знайдені на станціях, передають працівникам правоохоронних органів. Графік роботи: — понеділок – четвер – з 8:00 до 17:00; — в п’ятницю – з 8:00 до 15:45; — субота, неділя – вихідні; — технічна перерва – з 12:00 до 12:45. Телефон для довідок: (044) 238-43-13. Важливо! У разі виявлення забутих на станції речей (сумок, пакетів, коробок тощо) необхідно інформувати працівника станції або поліції – самостійно розглядати вміст небезпечно.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/minulogo_tizhnya_stolichnim_metro_skoristalisya_ponad_51_milyona_pasazhiriv_iz_yakikh_12_milyona__pilgoviki/#Безбар'єрність