Source
Новини з офіційного порталу Києва | Завтра, 12 вересня, «синя» лінія метро відновлює роботу у звичайному ...
8 Views/Reach
2024-09-11 13:54
Message №27038
Завтра, 12 вересня, «синя» лінія метро відновлює роботу у звичайному режиміЗавтра, 12 вересня, «синя» лінія метро відновлює роботу у звичайному режимі. Пасажирські перевезення розпочнуть відповідно до встановлених графіків руху поїздів та режиму роботи станцій, зокрема між станціями «Героїв Дніпра» і «Теремки». Про це інформує КП «Київський метрополітен». Так, дільниця «Героїв Дніпра» – «Либідська» продовжить працювати без змін, а на дільниці «Деміївська» – «Теремки» станції відновлять роботу за наступними графіками: — станція «Деміївська» – з 05:49 до 22:34; — станція «Голосіївська» – з 05:52 до 22:35; — станція «Васильківська» (вихід № 1) – з 05:50 до 22:32; — станція «Васильківська» (вихід № 2) – з 05:53 до 22:29; — станція «Виставковий центр» (вихід № 1) – з 05:53 до 22:28; — станція «Виставковий центр» (вихід № 2) – з 05:56 до 22:28; — станція «Іподром» – з 05:52 до 22:27; — станція «Теремки» – з 05:53 до 22:25. Інтервали руху поїздів на Оболонсько-Теремківській лінії становитимуть у години «пік» 3–4 хв, у міжпікові години – 5–6 хв. На вихідних час очікування поїзда 6–8 хвилин. Усі станції «синьої» лінії є підземними та працюють у цілодобовому режимі як укриття. Нагадаємо, що жодного дня ділянки станцій «Деміївська» і «Теремки» не припиняли роботи в режимі укриття. Зокрема й на період відновлювальних робіт на перегоні між станціями «Деміївська» та «Либідська».Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/zavtra_12_veresnya_sinya_liniya_metro_vidnovlyuye_robotu_u_zvichaynomu_rezhimi/#Київ_та_міська_влада