Source
Новини з офіційного порталу Києва | У столиці закінчують ліквідацію наслідків негодиКомунальні служби міс...
3 Views/Reach
2023-07-07 19:42
Message №23502
У столиці закінчують ліквідацію наслідків негодиКомунальні служби міста завершують ліквідовувати наслідки негоди. Зокрема, відведення води з низин, прибирання гілок. Про це інформує КК «Київавтодор». Внаслідок потужної залпової зливи підтоплення виникли в Голосіївському та Печерському районах. Основна причина підтоплень – залповий характер зливи. Адже в цих та інших районах решітки зливостоків нещодавно розчистили. Серед місць підтоплень – бульвар Міхновського (колишній бульвар Дружби Народів). Перед дощем працівники ШЕУ повністю зняли решітки зливостоків із дощоприймальних колодязів і обгородили місця спеціальними сигнальними блоками. Це зробили, аби потоки води, які переносять бруд, не засмітили решітки. Попри розчистку колектора і зняті решітки виникло підтоплення. Адже система не розрахована на таку кількість опадів. Окрім того, цього вечора переповнена річка Либідь вийшла з берегів – вода полилась зі зливостоків у зворотному напрямку, підтоплюючи вулиці. Метеорологи прогнозують зливи у столиці протягом вечора і найближчої ночі. Комунальні служби працюють у посиленому режимі цілодобово. Цілодобово чергують і рятувальники КАРС «Київська служба порятунку», виїжджаючи на виклики для ліквідації наслідків негоди.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_stolitsi_zakinchuyut_likvidatsiyu_naslidkiv_negodi/#Дороги