Source
Новини з офіційного порталу Києва | У німецькому місті Лейпцигу відкрили фотовиставку «Київ – незламне се...
3 Views/Reach
2023-05-11 14:51
Message №22929
У німецькому місті Лейпцигу відкрили фотовиставку «Київ – незламне серце Європи»Лейпциг став п’ятим німецьким містом, де відкрилася виставка «Київ – незламне серце Європи», яку підготував Департамент суспільних комунікацій КМДА. На фотографіях зображено життя мешканців столиці та приміських містечок в умовах російської агресії. Основна увага приділяється не руйнуванням Києва та області, а продовженню життя в цих регіонах, попри руйнування. Як повідомляє Департамент, експозиція розміщена у Stadtbüro (відкритий громадський простір) міста. Виставка організована за сприяння муніципалітету Лейпцига та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). «Сьогодні дуже важливо вести боротьбу з агресором і на інформаційному фронті, демонструвати правду про злочини проти людяності, які коїть росія на території України. Наша мета – показати за допомогою цієї виставки Київ як уособлення головного форпосту боротьби за незалежність у війні з рф. Показати, що війна просто зараз триває в самому серці Європи, тому маємо разом докладати зусиль для нашої спільної перемоги», – наголосив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк. Виставку вже побачили у багатьох країнах Європи та світу, зокрема у Чехії, Словенії, Мексиці, Німеччині, Польщі, Канаді й Угорщині. В Україна вона була розміщена на залізничних вокзалах Києва та Львова. Також в травні експозицію презентують у столиці Франції. У виставці використано роботи Дениса Копилова, Олексія Самсонова, Миколи Тимченка, Миколи Синельникова, Бориса Корпусенка, Павла Петрова, Андрія Скакодуба та пресслужби ДСНС.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_nimetskomu_misti_leyptsigu_vidkrili_fotovistavku_kiv__nezlamne_sertse_yevropi/#Київ_та_міська_влада