Source
Новини з офіційного порталу Києва | У Києві відкрилася фотовиставка «Спільна британсько-українська антарк...
7 Views/Reach
2025-03-20 15:26
Message №28629
У Києві відкрилася фотовиставка «Спільна британсько-українська антарктична історія: наукова станція, криголам і... старовинна бібліотека» (+фото)У Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва відкрилась фотовиставка «Спільна британсько-українська антарктична історія: наукова станція, криголам і... старовинна бібліотека». Про це повідомили в Департаменті культури КМДА. Експозиція присвячена співпраці України та Великої Британії в Антарктиці. Уже майже 30 років Британська антарктична служба та Національний антарктичний науковий центр проводять спільні дослідження за різними напрямами: від озонових вимірювань та моніторингу чисельності пінгвінів до запуску океанографічних буїв. Тож історія цієї співпраці стала темою об’єднаної фотовиставки. Загалом 26 світлин представили одночасно в бібліотеках-посестрах: Центральній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка в Києві та Елтемській бібліотеці в Лондоні. Зокрема, в перше в Україні побачили раритетні фото з британської станції «Фарадей». А Сполучене Королівство дізналося більше про новітні дослідження України на цій же станції, а також про «бойових пінгвінів» – наших полярників, які стали до лав Збройних Сил України. Виставка триватиме до 11 квітня 2025 року, понеділок – п’ятниця з 9:00 до 18:00, субота з 10:00 до 18:00, неділя – вихідний. Вхід вільний.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_vidkrilasya_fotovistavka_spilna_britansko-ukranska_antarktichna_istoriya_naukova_stantsiya_krigolam_i_starovinna_biblioteka_foto/#Культура