Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Корсунь-Live
Added 14 Oct 2021

Корсунь-Live

@Korsun_Live
Number of subscribers: 11 889
Photos: 1,630
Videos: 91
Links: 342
Description:
Канал, який інформує, об'єднує потреби і допомогу в Корсуні-Шевченківському.

👥 Number of subscribers

11 889
Average/Day:: +60
Average/Week:: +260
Average/Month:: -230

👁️ Average views per message

7 925
Average/Day:: 1,200
Average/Week:: 8,490
ERR: 66.66%

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 3
Week average: 0.6
Average per day: 0.4

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 6,760 26-06-10 05:04
Шановні жителі Корсунь-Шевченківської громади! Завтра, 10 червня 2026 року, у нашій громаді оголошено День жалоби.2 червня 2026 року на Сумщині загинув Захисник України, солдат Олег Леонідович Лопатін, який став на захист України у березні 2025 року. Олег Леонідович загинув від мінометного обстрілу, до останнього подиху захищаючи незалежність і свободу нашої держави. Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким, побратимам і всім, хто знав Олега Леонідовича. Разом із вами схиляємо голови у глибокій скорботі.Прощання з Олегом Леонідовичем Лопатіним відбудеться завтра, 10 червня: о 10:45 скорботний кортеж вирушить від лікарні вул. Ярослава Мудрого, вул. Шевченка до Спасо-Преображенського храму ПЦУ м. Корсунь-Шевченківського (біля міського Будинку культури) об 11:00 у Спасо-Преображенського храму ПЦУ м. Корсунь-Шевченківського (біля міського Будинку культури) відбудеться чин поховання та прощання з Героєм. Поховають Олега Лопатіна на Алеї Героїв центрального кладовища.Вічна пам’ять і слава Герою!🇺🇦
👁 11,700 26-03-19 10:51
У соціальних мережах активізувалась чергова хвиля шахрайських повідомлень про грошову компенсацію від «Укренерго» – нібито за попередні тривалі періоди вимушених відключень. Варіації можуть бути різні: виплати спільно з «Ощадбанком», ООН або Червоним Хрестом.Офіційно заявляємо, що це чергова маніпуляція на чутливій темі. НЕК «Укренерго» – оператор системи передачі, який не постачає електроенергію побутовим споживачам, а відповідно – не може і виплачувати жодних компенсацій. Мета цих фейкових повідомлень – викрадення персональних даних, зокрема – банківської інформації.Зловмисники надають посилання на підроблений сайт, стилізований під «Ощадбанк» або іншу установу чи організацію, та просять «для зарахування виплати» ввести номер власної банківської картки, термін її дії та CVV-код. Після того, як довірливі громадяни, вводять свої дані, шахраї отримують доступ до їхніх рахунків та списують кошти.Будь ласка, будьте обачними і не дозволяйте шахраям ошукати себе. Не переходьте за жодними підозрілими посиланнями та не вводьте персональних даних після переходу за сторонніми посиланнями. Якщо випадково ввели власні банківські реквізити – негайно заблокуйте картку.Користуйтесь лише офіційними джерелами інформації та попереджайте про шахрайські схеми своїх рідних і знайомих.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 7,360 26-03-04 07:04
❗️24 мільйони гривень із державного бюджету будуть спрямовані на реконструкцію системи водопостачання нашого міста.Сьогодні особисто взяв участь у онлайн-засіданні Експертної робочої групи Мінрегіону спільно з Європейським інвестиційним банком у межах Програми відновлення України (Recovery-3) та представив проєкт «Реконструкція систем водопостачання в місті Корсунь-Шевченківський».Проєкт отримав одноголосну підтримку Експертної робочої групи . Для нашої громади це надзвичайно важливе рішення, адже самостійно забезпечити фінансування проєкту такого масштабу було б вкрай складно.Засідання провів заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін.Зазначу, що наступним кроком стане розробка проєкту та пошук фінансування для очищення води.Щодо проєкту реконструкції систем водопостачання: проєкт передбачає будівництво другої обвідної гілки водопроводу, що дасть змогу підключити до централізованого водопостачання три райони міста — Червоний Хутір, Тартак та Раків Хутір.Варто відзначити, що проєктну документацію профінансовано нашим містом-партнером — Гіфгорн (Німеччина) — ще у 2017 році. До розробки також долучилися німецькі фахівці, які надали практичні рекомендації. Сьогодні ми маємо можливість перейти до практичної реалізації.Втілення проєкту дозволить забезпечити стабільне водопостачання для сотень домогосподарств, зменшити ризики аварій та підвищити надійність усієї системи водопостачання міста.Робота над підготовкою проєкту розпочалася влітку 2025 року. Було виконано всі необхідні процедурні кроки для подання його на розгляд Експертної робочої групи. Підтримка на державному рівні — це результат системної та наполегливої роботи.Щиро дякую Міністерству розвитку громад та територій України та Черкаській обласній військовій адміністрації за підтримку нашої громади та конструктивну співпрацю 🤝
👁 8,940 26-02-27 13:43
Увага! Днями з’явилась інформація про розсилку фейкових повідомлень, які приходять на електронну пошту начебто від НЕК «Укренерго». Теми шахрайських листів – на кшталт: «Графік відключення електроенергії з 24 по 28 лютого»; «Оновлений графік обмежень» тощо. Повідомлення надсилаються з фейкової адреси: [email protected], яка не належить «Укренерго». При цьому, до адресного рядка додаються реальні адреси [email protected] або [email protected], щоб викликати довіру в отримувача.Адресату листа пропонують завантажити «графік відключень», за яким насправді ховається шкідливе програмне забезпечення. Після запуску – ця програма може викрасти паролі, банківські дані та особисту інформацію, надати стороннім доступ до вашого пристрою, використати його для здійснення кібератак.Наголошуємо: НЕК «Укренерго» ніколи не розсилає графіки відключень в особисті повідомлення. Компанія також не поширює в листах будь-яке програмне забезпечення для завантаження. Тож, якщо вам надійшов лист із такими пропозиціями: 🔹не завантажуйте файли з нього;🔹не переходьте за посиланнями;🔹негайно видаліть повідомлення з пошти;🔹у разі випадкового завантаження – негайно перевірте пристрій антивірусом.Актуальна інформація про запровадження обмежень публікується на офіційних сторінках «Укренерго» у соціальних мережах, а з графіками знеструмлень за вашою адресою – можете ознайомитись на сторінках операторів систем розподілу (обленерго) у вашому регіоні. Попередьте рідних і знайомих про небезпеку. І будьте уважними, отримуючи підозрілі повідомлення.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 11,200 26-02-07 08:28
ОНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИВночі та вранці ворог здійснив чергову, другу з початку року, масовану атаку на енергосистему України. Під ударом російських ракет і дронів опинились енергооб’єкти у восьми областях. Були атаковані електростанції та підстанції систем передачі і розподілу електроенергії. Внаслідок ракетних ударів по ключових високовольтних підстанціях, які забезпечували видачу потужності атомних енергоблоків, всі АЕС на підконтрольній території були вимушено розвантажені. Внаслідок завданих ворогом пошкоджень – в енергосистемі України суттєво збільшився дефіцит потужності. Це зумовило вимушене збільшення тривалості погодинних відключень в усіх регіонах. Також у більшості областей наразі діють аварійні відключення, які будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі.Аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених енергооб’єктах вже розпочаті скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу обладнання та заживити усіх знеструмлених абонентів. Наразі пріоритетним є заживлення критичної інфраструктури у регіонах, де застосовуються аварійні відключення. Будь ласка, пам’ятайте про те, що після повернення світла – категорично не можна вмикати потужні електроприлади одразу після заживлення. Також дуже просимо не вмикати сьогодні кілька потужних приладів одночасно та, за можливості, відтермінувати будь-які енергоємні процеси на період, коли ситуація в енергосистемі стабілізується.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Довіряйте лише офіційним джерелам інформації та стежте за повідомленнями на сторінках обленерго Вашого регіону.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 7,300 26-01-23 14:24
ℹ️ Графіки обмежень та розумне споживання – єдина можливість зберегти енергосистему⚠️ Черкащина як і вся Україна опинилась у надскладній енергетичній ситуації через масовані обстріли ворога та сильні морози. Українські енергетики продовжують у режимі нон-стоп ліквідовувати наслідки атак на енергосистему, попри мороз, попри втому та навантаження, ризикуючи життям. Щоночі – нові руйнування та нові виклики. Втім, енергосистема ще «жива» та потребує нашої з вами підтримки, допомоги і розуміння. 📌 Нагадаємо, що з 9 січня, після наймасштабнішого обстрілу ворогом міст-мільйонників, НЕК «Укренерго» застосовує превентивні заходи для збереження цілісності енергосистеми, вводячи одночасно графіки ГПВ, ГАВ і СГАВ. Команди на введення СГАВ і ГАВ є терміновими, час на їх запровадження є 3 і 15 хвилин відповідно. Тому енергетики не мають змогу заздалегідь попередити про їх застосування. Значно пошкоджене генераційне обладнання, розподільні мережі й трансформатори, ситуація в об’єднаній енергосистемі вкрай важка. В свою чергу, енергетики Черкащини виконують команди диспетчерського центру НЕК «Укренерго», аби допомогти стабілізувати роботу нашої з вами об'єднаної енергосистеми.🔹Важливо, ГАВ та СГАВ застосовуються ситуативно, виходячи з необхідності балансування обʼєднаної енергосистеми України.☝️Тож, шановні споживачі, маємо розуміти, що причина надскладної енергетичної ситуації – війна в Україні, а енергетики та інші комунальні служби допомагають вистояти енергосистемі та українцям.🙏 Будьмо свідомими, толерантними один до одного, поважаймо працю тих, хто щоденно, у складних умовах дбає про те, аби якнайшвидше повернути у домівки світло і тепло. Ваша підтримка – важлива. При подачі світла у будинки, поступово вмикайте в мережу техніку, не вмикайте одночасно кілька потужних приладів. Кожна ваша дія, кожне слово – важливе. Тримаймося спільно. Весна – не за горами. Вистоїмо разом. 🇺🇦
👁 7,930 26-01-16 16:36
Доброго всім здоров’я!Маю кілька повідомлень для жителів Черкащини. ■ Комендантська година. В області вона продовжує діяти без змін: з 00:00 до 04:00. Це рішення узгоджене зі штабом оборони області та силовим блоком. Безпека жителів для нас – понад усе. Водночас ми постійно на зв’язку з бізнесом: де потрібні оперативні рішення для стабільного функціонування – діємо. Під час повітряної тривоги жителі можуть безперешкодно прямувати по укриттів. ■ Освітній процес. За оперативною інформацією, більшість садочків в області нині працюють офлайн, на дистаційці – 13. Серед шкіл: на очному навчанні натепер 192 заклади, 36 – змішане, 75 – онлайн, продовжили канікули – 112. Регулюємо формат з громадами, залежно від ситуації. ■ Пункти незламності. Ситуація в енергетиці нині вкрай складна. Усе – через регулярні масовані обстріли з боку рф. В області створено мережу з 202 пунктів незламності – найближчий до вас можна знайти через Дію. Усі – готові до термінового розгортання. Громади мають забезпечити ці пункти стабільним опаленням, зв’язком і рештою необхідного. На цьому незмінно акцент. Тяжка зима. Але в єдності ми обов’язково вистоїмо. На зв’язку!t.me/cherkaskaODA
👁 5,000 26-01-10 12:41
Шановні жителі Корсунь-Шевченківської громади!Завтра, 11 січня 2026 року, у нашій громаді оголошено День жалоби на знак скорботи за загиблим Захисником України, солдатом🕯️Валентином Валерійовичем Бенедою.Валентин Валерійович став на захист України у вересні 2025 року. Він мужньо та самовіддано виконував свій військовий обов’язок.18 грудня 2025 року Валентин Валерійович загинув на Запорізькому напрямку, захищаючи незалежність і свободу нашої держави. Вважався безвісти зниклим…Нині Герой повернувся додому.Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким, побратимам і всім, хто знав Валентина Валерійовича. Разом із вами схиляємо голови у глибокій скорботі.Прощання з Валентином Валерійовичем відбудеться завтра, 11 січня: об 11:00— скорботний кортеж вирушить від лікарні вулицею Ярослава Мудрого та вулицею Т. Шевченка до батьківської хати загиблого Героя по вул.Т.Шевченка,52.Об 11:45 скорботний кортеж вирушить до Спасо-Преображенського храму ПЦУ м. Корсунь-Шевченківського (біля міського Будинку культури) де о 12:00 відбудеться церемонія прощання та заупокійне богослужіння; після богослужіння скорботна хода вирушить на Алею Слави у м. Корсунь-Шевченківський де відбудеться поховання Вічна пам’ять і слава Герою! 🇺🇦
👁 9,940 25-12-27 14:49
Невимовний біль…Небесне воїнство поповнилося ще одним Героєм… Сьогодні ми провели в останню путь відважного захисника, солдата 🕯️Красножона Володимира Миколайовича. Народився Володимир Миколайович 13 лютого 1974 року в м.Корсуні –Шевченківському, де минули його дитинство і юність. Навчався в Корсунь-Шевченківській загальноосвітній школі I-III ступенів №1. Потім закінчив Український держаний університет імені Михайла Драгоманова в м.Києві. Його прагнення до знань не зупинилося — він продовжив навчання за кордоном, у Німеччині, де здобув диплом перекладача. Працював за спеціальністю у різних компаніях у Києві, а в останні роки — у Дніпрі, де його цінували як відповідального фахівця.На початку червня 2024 року Володимир Миколайович став на захист Батьківщини, щоб боронити рідну землю.Спочатку він пройшов підготовку у навчальному центрі, після чого був направлений у район бойових дій на Курщині. Згодом його перекинули на один із найважчих та найнебезпечніших напрямків — Покровський, де точилися запеклі бої. Володимир Миколайович проходив службу у складі 152-ї окремої єгерської бригади, гідно виконуючи всі поставлені завдання.12 вересня 2024 року Володимир загинув під час виконання бойового завдання у Покровському районі Донецької області, до останнього подиху залишаючись вірним військовій присязі, побратимам і Україні.Тривалий час Володимир Миколайович вважався зниклим безвісти. Для рідних і близьких це були місяці важкого очікування, болю, надії й молитви.І сьогодні він повернувся додому навіки — на щиті. Йому назавжди 50… За життя Володимир Миколайович був надзвичайно щирою, доброю й відкритою людиною. Він мав багато друзів і знайомих, умів слухати, підтримувати й знаходити слова, які зігрівали душу.Він щиро любив подорожі, відкривати нові місця, фотографувати, зберігати миті життя. Особливу радість йому приносили подорожі з родиною, спільні миті, прості людські радості, які сьогодні набувають особливої цінності. Він прожив життя гідної, освіченої, щирої людини, яка вміла любити, мріяти, працювати й бути опорою для рідних.Нехай світла пам'ять про нашого Захисника стане сильнішою за смерть і назавжди залишиться в наших серцях.Вічна пам’ять і вічна слава Герою України!🇺🇦
👁 7,720 25-12-12 12:31
💡Чому в областях різна ситуація зі світлом – в одних регіонах більше, а в інших – меншеЧому в Києві світла менше, аніж у Львові? Чому загалом у західних регіонах графіки більш “лояльні”? Таке питання, серед інших, чи не найчастіше лунає в соцмережах. Відповідь криється не в несправедливості, а у фізиці.💡Головна проблема – знищена або пошкоджена генерація у прифронтових та прикордонних з росією регіонах. Окрім того, ворог цілеспрямовано нищить системи передачі – високовольтні лінії, так звані «енергетичні мости», що з'єднують регіони. Багатьом здається, що енергосистема – це спільний «казан», з якого можна рівномірно роздати світло всім. Але реальність, на жаль, складніша.Основні потужності виробництва електроенергії зараз зосереджені переважно на заході України – там розташовані атомні електростанції та заходить імпорт з Європи. Цей регіон потенційно може виробляти більше, ніж споживає. Схід, південь та центр, де генерація суттєво розбита обстрілами, є енергодефіцитними.Щоб передати електроенергію із заходу до Києва чи Харкова, потрібні високовольтні лінії та автотрансформатори. Ворог цілеспрямовано б’є саме по них. Таким чином, через пошкодження “магістралей” – електроенергія залишається «замкненою» в регіонах, де вона виробляється або куди імпортується. Тому на заході обмежень може бути менше, а в центральних, південних та східних областях дефіцит відчувається гостріше. Пропускної спроможності мереж, які не були спроєктовані для цього, просто не вистачає для транспортування настільки великих обсягів.Ситуацію ускладнюють не лише масовані атаки, а й локальні обстріли у прифронтових зонах та аварії через перенавантаження системи. Щодня щось виходить з ладу і щодня енергетики це лагодять.Отже, різниця у тривалості відключень – це не чиясь забаганка, а результат фізичних обмежень.