Source
Konkretyka | Хто хоче взяти участь як бета-рідер?Сподіваюся, дорогі читачі, хтось і...
3 700 Views/Reach
2025-03-19 19:13
Message №1511
Хто хоче взяти участь як бета-рідер?Сподіваюся, дорогі читачі, хтось із вас уже знайомий із моїм романом “Княжа шахівниця” (19 глав на Wattpad).Видавництво: історія видання паперової версії поки що в процесі.Однак, оскільки мій інтернет зараз залишає бажати кращого, я вирішив зосередитися на написанні нового роману у всесвіті “Княжої шахівниці”. Якщо попередня книга була про Руську добу, то ця — про сучасність в альтернативній історії України або так званій «державі Кия» (княжі роди, княжі інститути та інше).Про що новий роман?Він поєднує:Теорію еліт та проблематику недосконалих інститутів і порядків.Динамічний сюжет із інтригами та протистояннями в дусі “Гри престолів” (не фанат такого порівняння, але твір став класикою жанру).Романтичну лінію (навіть не одну ☺️) що є важливою для такого типу історій.Декілька важливих деталей:🔻Фрагмент тексту доступний тут.🔻 Стиль роману — кінематографічний.Якщо вам цікаво — надсилайте заявки сюди.Дякую за увагу! Сподіваюся скоро повернутися до повноцінних публікацій. Велике прохання підтримати збір на зарядні станції.