Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Філософія Дмитра Комарова
Added 06 Jan 2025

Філософія Дмитра Комарова

@KomarovBased
Number of subscribers: 3 164
Photos: 7,900
Videos: 1,660
Links: 1,270
Description:
Искренность Дмитра Комарова и крутые мысли 2026 Канал не имеет никакого отношения к Дмитрию Комарову. Все совпадения случайны, вся информация представлена лишь в юмористических целях, а автор ни к чему не призывает (кроме поддержки ВСУ)
Source

Філософія Дмитра Комарова | У тебя новое анонимное сообщение!как относишься к корчинскому ***Та до...

Telegram community logo - Філософія Дмитра Комарова Філософія Дмитра Комарова @KomarovBased
333 Views/Reach 2026-06-18 20:56 Message №31104
💬 У тебя новое анонимное сообщение!как относишься к корчинскому ***Та досить вже вдесяте питати одне й те саме. Корчинський дуже хоче бути Лімоновим і Дугіним одночасно, шкода що відсутність вищої освіти і перевага лімбічної системи над неокортексом не позволяє йому стати ну хоча б як Дугін. Бо до Лімонова ще далі, серед них всіх він без врахування контексту він викликає найбільше поваги, бо як мінімум за свої ідеї сидів і не раз, і ідеї в нього щиро людожерські пробидловські, а не як в Корчинського якісь псевдовисокі матерії на аудиторію Карася. У людини парадигма життєвих поглядів на рівні підлітка в футболці М8Л8ТХ, і він ще дуже любить п'єси, опери, вірші і барокове мистецтво як щось елітарне, виглядає наче "був би я царем носив би золоті лапті". Серед знайомих пов'язних з Братством рідко чув про нього щось прям добре, або рофли і приколи або якісь дивні виправдання всім його словам, типу метіронією і всім таким, ну тобто коли розумієш що пиздець але шукаєш шляхи вигородити. Ахахахаахах вибачте не хочу здатись грубим чи зверхнім, просто кажу як є і як думаю, взагалі я проти таких різких думок про наших діячів навіть якщо це Корчинський. Але якщо не хочете чути то не питайте, бо я за свої слова ще в школі був постійно в конфліктах і ходив з ножами. Мир всім✌🏻