✍️рубрика - мені пишуть✍️📥 «Уся митниця «гудить» про ротації на західному кордоні !Не обійшла ротація і відомого митника, керівника ВМО 2 митного поста Нижанковичі Юрія ТовтаТак, згідно наказу про ротацію він має нести службу на митному пості Мостиська, ВМО 3Однак Товт Ю.М. вийшов на роботу лише на одну зміну, після чого відкрив «фіктивний» лікарняний та влаштував собі міні-відпустку 🌳 Одним із його хоббі є мисливство. У звʼязку з тим, що зараз сезон для полювання є закритим, то Юрій Михайлович нічого кращого не придумав аніж поїхати на «браконьєрку» до сусідіньої Волинської області 🤯Так, під час незаконного лікарняного та незаконно полюванню він натрапив на патруль єгерської служби в угіддях біля кордону. Після чого почалась втеча від останніх 👀Під час переслідування «джипу» митника останній викинув рушницю в вікно автоРезультат : Авто з митником все ж таки наздогнали 🚨Рушницю знайшли 🚨Незаконну здобич також 🦌 Інформовано правоохоронні органи» 📥📌Оце так лист ! Очікуємо результат від ДБРу та коментар митниці 📄
Два різні світи 🤔Всі, хто регулярно читають мою сторінку, знають, які в мене з Володимиром Мазуром відносини. Він одного разу навіть до мене додому на «розборки» приїжджав 🤣Але зараз я хочу навести простий приклад того, як має працювати керівник. ✅ Лікарня, яку ще недавно хотіли закрити, ожила: 👉 підписується пакет за пакетом;👉 лікарня почала заробляти;👉 в заклад влаштовуються лікарі.На сесії міської ради відбувся звіт директора Соснівської лікарні, яка була на стадії зникнення. Навіть не віриться, що це був звіт про саме цю лікарню. ⚠️ А тепер повернемося на місяць назад і згадаємо про звіт директора Шептицької, кластерної лікарні Ігоря Грондзаля, за якого так тримається Залівський і якому постійно продовжує контракти. І також про циркову виставу під назвою «конкурс» згадаємо, під час якого було безліч різного роду порушень.⚠️ І що сьогодні в Шептицький лікарні?👉 Втрачено один пакет за іншим;👉 з лікарні втікають лікарі; 👉 ніхто з лікарів не хоче йти туди працювати.Детальніше у Фейсбук
Поліція Львівщини розпочала кримінальне провадження за фактом отруєння дітей Відомо про десятьох госпіталізованих вихованців одного з дитячих садків міста Сокаль, Шептицького району. Ними опікуються лікарі, загрози життям маленьких пацієнтів немає.Сьогодні, 29 березня, під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили публікацію, в якій йшлось про те, що у період від 27 до 29 березня в один із медичних закладів міста Сокаль з симптомами гострої кишкової інфекції було госпіталізовано кількох дітей - вихованців одного з дитячих садочків міста віком 4 — 5 років.Як встановили співробітники відділення поліції №2 Шептицького районного відділу поліції, 29 березня станом на 18.00 у медзакладі перебуває десятеро дітей. Усі вони під наглядом лікарів, загрози їх життям немає.За фактом слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Шептицької окружної прокуратури, розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - штраф від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк. Проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події, призначені експертизи.
«Коней на переправі не міняють» або пост просто щоб ви знали, що далі відбувається з конкурсом на посаду директора Шептицької міської лікарніШиряться чутки, що 9 лютого на колегію міської ради винесли проект рішення про визнання рішення конкурсної комісії, яка обирала керівника лікарні, неправильним. Точно вказати ні назву документа, ні текст ми не можемо. Бо його не існує.За нашою інформацією, сам проект рішення обіцяли підготувати до кінця доби 9 лютого. Але не підготували. Мабуть, бо голови фракцій не підтримали внесення питання в порядок денний сесії 19 лютого. В основному не підтримували, бо не могли побачити ні слова з неіснуючого документа.Більше того, як повідомили присутнім на колегії, і подання самої конкурсної комісії із переможним прізвищем старого-нового директора лікарні ще нема. Зі сторони виглядає так: виконком, який оголосив цей конкурс, зібрав цю комісію, хоче перекласти відповідальність за непідписання контракту з Грондзалем на раду. Непідписання контракту вже анонсував міський голова. Міська рада, представникам якої не давали можливості висловитись під час конкурсу, каже, що підтримувати документи, яких вона в очі не бачила, не буде. І хоче повернути всю відповідальність виконкому, який всю цю кашу і заварив. І так по колу. Оскільки міська рада є засновником лікарні, було б, звісно, максимально важливо почути їхню позицію. Проте процедурно весь цей конкурс продовжує нагадувати цирк. Правда, не дуже смішний, адже йдеться не просто про прізвище на табличці кабінету. Мова про життя кількох десятків тисяч мешканців громади.
З Польщі екстрадували патрульного, який збив жінку в ШептицькомуДТП сталося ще в січні 2021 року. На одній із вулиць поліцейський розігнав «Ауді» до майже удвічі більшої швидкості, ніж допустимо та здійснив наїзд на жінку, яка переходила дорогу.Попри те, що потерпіла потребувала допомоги медиків, правоохоронець не викликав швидку, а «одразу поїхав до власного гаража, де спробував приховати сліди аварії. Надалі, намагаючись уникнути кримінальної відповідальності, він перетнув державний кордон України».Жінка отримала тілесні ушкодження середньої тяжкості, зокрема перелом стегнової кістки, закриту черепно-мозкову травму, численні рани та гематому.Водія оголосили в міжнародний розшук і знайшли на території Польщі. «Фігуранту інкримінується порушення правил безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, що спричинило тілесні ушкодження середньої тяжкості, а також завідоме залишення без допомоги особи, яка перебувала в небезпечному для життя стані.Санкції статей передбачають покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі строком до двох років. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», — пишуть на сайті ДБР.
Хто координує сірі схеми в Львіввугілля ?Заступник міністра Анатолій Корзун покидає свою посаду. Але, як це часто буває в українській бюрократичній системі, відповідальності за створену ним систему беззаконня він не понесе.Який саме слід залишив Корзун? Судячи з історії "Львіввугілля" — це майстерно вибудувана система організації беззаконня без паперових слідів. Усні розпорядження, "смотрящі" на ключових позиціях, юридичні служби, що старанно не помічають порушень.Саме Корзун прислав на "Львіввугілля" Олексія Жеребка, який начебто мав відповідати за правові питання. Але при Жеребку підприємство просто ігнорувало закони. Результат? Вуглевидобуток методично знищується, активи розпродаються — навіть дерева у дитячих таборах перетворюються на товар.За участі Корзуна "Львіввугілля" перетворилося на полігон для схем розкрадання через усні вказівки, де відповідальність завжди несуть виконавці, а організатори залишаються недоторканими.Директорка ВП"ОЛК"Ровесник" ДП "Львіввугілля" отримала підозру за вирубку дерев. Корзун, за чиєї участі ця система беззаконня вибудовувалася, просто покидає посаду без жодних наслідків. Звільнення замість відповідальності — ось що отримує чиновник, який роками вибудовував систему розкрадання держпідприємств через усні розпорядження.АНТИКОР | 🌐Сайт|🟦X|🔷Facebook|🟥Instagram
Троє обвинувачених у побитті артистів «Гуцулії» постануть перед судом. Четвертого досі шукають.Про це повідомила поліція Львівської області.Нагадаємо, подія сталась 7 грудня на території Окко у Шептицькому. «Компанія осіб вчинила конфлікт із водієм та пасажирами мікроавтобуса – артистами одного з прикарпатських народних ансамблів, які поверталися з гастрольного туру в Івано-Франківськ та заїхали на заправну станцію. Водій та один з артистів – мешканці Івано-Франківської області – отримали тілесні ушкодження,» — пишуть в соцмережах поліції.Досудове розслідування завершене, обвинувальний акт скерований на розгляд суду. Трьом зловмисникам — жителям Шептицького віком 17, 18 і 20 років — інкримінують кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст.296 (Хуліганство) ККУ. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.«Місцезнаходження четвертого фігуранта, 21-річного мешканця Шептицького, встановлюється. Після його встановлення зловмисника буде доставлено в суд для обрання запобіжного заходу», — додають в поліції.
Її звали Діана. Їй було 5.В дитини довгий час був складний нежить. І мама повезла її до отоларинголога. Попри те, що родина Коновалець живе на Жвирці, звернулись в лікарню Шептицького. Після лікування їх скерували на додаткове обстеження. А там сказали, що дівчинка потребує операції, щоб легше дихати. 22 жовтня дитину привезли на «легку» планову операцію з видалення аденоїдів. Через три тижні вона померла внаслідок смерті мозку, мозкової коми, гіпоксично-ішемічного ураження головного мозку.Коли ми побачили пост Марії Коновалець, яка вже понад 40 днів оплакувала доньку, одразу звернулись за коментарем до начальника відділу охорони здоров’я. Але досі відповіді, чи взагалі знає Мирослав Пущик про смерть дівчинки, не отримали.Вчора ми зустрілись з батьками Діанки. Вони досі не можуть змиритись із втратою веселої маленької донечки. «Вона — мій всесвіт», — повторює мама. Дівчинка готувалась до фотосесії в садочку. Питала, чи татко назбирав листя для світлин. Степан Коновалець згадує — коли донька дуже захотіла спати, їх запевнили, що це нормально. «Всі діти після операції сплять». За дитиною після операції пильнували не кваліфіковані медичні працівники, а батьки. Діанку прийшов оглянути лікар, коли вона вже спала. І знову запевнив, що все добре. Через трохи мама помітила, що донька не дихає. І забила на сполох. Коли в палату прийшла анестезіолог, мама почула: «Хто дозволив їй заснути?».Діанку реанімували спочатку в Шептицькому, а потім транспортували до Львова. Це було 22 жовтня. Кілька тижнів за життя дитини боролись в ОХМАТДИТі. 12 листопада серце Діанки перестало битись.Зараз батьків цікавить одне — справедливість і щоб більше з жодною дитиною не повторилось те, що сталось з Діанкою. Ми сподіваємось, що вони отримають всю юридичну допомогу, якої потребують. Ми готові інформаційно підтримувати цю історію стільки, скільки буде потрібно.Світла тобі памʼять, янголя.
⚡️Брифінг в.о. Міністра енергетики України Артема Некрасова про стан енергосистеми станом на ранок 23 грудня. ➡️Вночі та вранці ворог здійснив чергову, вже дев’яту з початку року, масовану атаку на енергосистему України. Внаслідок цього – на ранок майже повністю знеструмлені споживачі у Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях. Також є зумовлені обстрілами знеструмлення на Вінниччині, Чернігівщині, Житомирщині та у Донецькій, Дніпропетровській та Харківській областях. Аварійно-відновлювальні роботи будуть розпочаті як тільки це дозволить безпекова ситуація. ➡️На Одещині – триває ліквідація кількох поспіль масованих ударів по енергетичній інфраструктурі регіону, значна кількість споживачів залишається знеструмленою. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. ➡️Через масовану ракетно-дронову атаку на енергосистему – на всій території України наразі застосовані графіки аварійних відключення. Попередньо оприлюднені обленерго графіки погодинних відключень наразі не діють. Аварійні знеструмлення будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергетичній системі. Час застосування знеструмлень за вашою адресою – ви можете дізнаватися на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні. Як дозволить безпекова ситуація, рятувальники та енергетики розпочнуть ліквідацію наслідків атаки, для того, щоб відновити електропостачання у регіонах.✔️Більше про ситуацію в енергосистемі - у брифінгу виконувача обов’язків Міністра енергетики України Артема Некрасова.
Як накерувалися керівники міста з директором Шептицької лікарні. Зв тривалий час закрили:1) дермато-венерологічне відділення;2) урологічне відділення;3) гінекологічне відділення;4) офтальмологічне відділення;5) гемодіаліз (віддали приватнику).Розірвали пакет НСЗУ:1) інсультний;2) радіологічний;3) хіміотерапія? (швидше за все, не законтрактуються на 2026 р.).Ще чекаємо на закриття пологового? Що чекати далі? Лікувати будуть подорожником?А найголовніше, що ще створили цілий відділ охорони здоров'я, де призначили керувати депутата. Докерувалися.Тепер оголошують черговий конкурс на посаду директора лікарні. Судячи зі складу комісії, немає сумнівів, що переможе «папєрєднік». А де весь час був міський голова, який підписує з керівником контракт? Весь цей час, коли лікарня перетворювалась на звичайну «амбулаторію»? Де був контроль? Хто буде за це відповідати? А згодом ми втратимо кластерність. Зате в цей час, коли лікарня втрачає пакет за пакетом, ми пишаємося відкриттям приватного басейна та ковзанки.Думаю, Андрій Іванович, цю каденцію люди запам'ятають надовго.