Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈
Added 12 Nov 2021

Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈

@Kiliya_ua
Number of subscribers: 4 624
Photos: 31,700
Videos: 5,940
Links: 4,220
Description:
▫️Запропонувати новину: @KiliyaUaBot ▫️Новини Кілії, Одеси та усієї України в нашому телеграм каналі. Також присутні анонси подій та оголошення 🇺🇦 Теги: Килия юа | Kiliya ua | UA Кілія | Новости Килия Upd: Підтримуємо ЛГБТ назло усім гомофобам 💅
Source

Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈 | Любі західні партнери, це не роса… це «рускі ваньки» сцють вам в очі! ...

Telegram community logo - Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈 Кілія.ua 🇺🇦 🏳️‍🌈 @Kiliya_ua
1 230 Views/Reach 2026-05-06 09:17 Message №47151
Любі західні партнери, це не роса… це «рускі ваньки» сцють вам в очі! Захід дозволяє всі ці марші зі сталіним, безсмертним полком, «катюшею» і рештою мороку, бо свобода для них священна. Але для всіх цих російських і проросійських упирів, що повилазили у Вашингтоні, Амстердамі і Франкфурті, обмотавшись у червоні стяги - це привід підтертися тими свободами. Те, що ви трактуєте як свободу слова, дії і поваги до людських прав, росіяни трактують геть інакше! Вони виходять, щоб принизити вас на вашій же землі. Вони маркують європейців слабаками. Вони галдять про піндосів, гейропу і погрожують дійти до Лісабона, бо «можем павтаріть» і мають Європу ні за що. Бо погрози вдарити ракетами по Берліну, Парижу і т.д. – це перша частина марлезонського балету. А марші побєдобєсія на вулицях європейських міст – друга! Вони показують - а ми вже тут! І що ви нам зробите? Нічого! А як вони будуть діяти далі? А як вчинять упирі, яким ви великодушно пороздавали паспорти своїх країн в разі, якщо росія таки наважиться почати ще більшу війну? Будуть захищати свою нову батьківщину чи натиратимуть портрет сталіна до блиску і чекатимуть вказівок? Я вірю в демократію і свободу слова. Але я не вірю, що такі заходи не мають наслідків. Мають. Просто вони наступають пізніше. З російськими ракетами і дронами, які летять на площі, де перед цим топталася нога «безсмертного полка». Ми знаємо. Бо все це проходили. І дозволяли. Подібні марші з червоними прапорами були і в українських містах. Потім туди прийшла росія. Не треба повторювати наших помилок. Це погано закінчується.Усвідомте це, поки не стало занадто пізно.І якщо ви не знаєте, що робити з цією чумою, то просто нагадаю вам, що росіяни розуміють тільки силу.А поки що вони у вас бачать тільки слабкість!Сергій Притула