Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ходорівська Січ. Вільні люди.
Added 06 Dec 2025

Ходорівська Січ. Вільні люди.

@Khodorivska_Sich
Number of subscribers: 7 019
Photos: 8,189
Videos: 2,150
Links: 1,090
Description:
Новини, фото, відео та іншу інформацію для публікації - надсилайте за допомогою нашого чат-бота https://t.me/H_Sich_bot Рекламу розміщуємо безкоштовно! Наш Ютуб-канал https://youtube.com/@Sich_Khodoriv
Source

Ходорівська Січ. Вільні люди. | Згідно допису в фейсбук від мешканки села Васючин Ганни Грицко - в Ход...

Telegram community logo - Ходорівська Січ. Вільні люди. Ходорівська Січ. Вільні люди. @Khodorivska_Sich
2 120 Views/Reach 2026-06-21 16:33 Message №21455
Згідно допису в фейсбук від мешканки села Васючин Ганни Грицко - в Ходорові на залізничному вокзалі побили її сина Дмитра Грицка і забрали його особисті речі. Покликання на допис в коментарях.Що нам вдалося довідатися👇🔸в Дмитра 1-а група інвалідності🔸Дмитро часто одягає військову форму. Припускаємо, що він живе в своєму вимірі, тому тут засуджувати людину про форму не правильно🔸Чоловік носив бейджик, де зазначено хто він, його стан і адреса. Бейджик після побиття також забрали🔸 інцидент трапився біля залізничного вокзалу, після чого побитий Дмитро доповз до якогось будинку, де його побачила якась жінка і викликала швидку допомогу, яка доставила Дмитра в Стрийську лікарню🔸з лікарні повідомили маму про подію. 🔸за останньою інформацією зараз Дмитро перебуває вдома, почувається погано. 🔸був дзвінок з Поліції до мами. Враховуючи, що жінка старша і розгубилася, все таки стрес, відсутність коштів- можливо заяви в Поліцію не написано.Тепер про допис, який розкрив купу проблем і набув великого розголосу та покриття аудиторії 👇🔹людям, які не мають ресурсів, практично не можливо себе правомірно захистити і щось довести🔹розуміємо, що можливо немає офіційних звернень, але в таких випадках має бути публічна офіційна реакція правоохоронних органів і органів влади, інакше така ситуація буде затягувати в хаос, який нам ой як не потрібен.🔹ми проаналізували допис, вірніше коментарі- там жах. Звісно, неймовірний хейт і збурення емоцій. Це вдало використовують корисні ідіоти і свідомі провокатори, в коментарях багато тролів і закритих профілів, є навіть любителі московського патріархату🔹в коментарях вкиди- Дмитро працює в ТЦК, в Ходорові працює банда з переселенців, які приїхали чинити безлад, поки наші хлопці воюють, поліція бездіяльна, побили людину в формі, військові погані, чого Дмитро дискредитує форму ЗСУ, ТЦК нелюди...і пішло поїхалоВ допису 6 тис реакцій і 2 тис перепостів і це він тільки набирає розгону.Це наглядний приклад, коли ситуацію використовують для іншої мети, замість допомогти людині. І будуть використовувати поки офіційні органи мовчатимуть .Ми спробуємо допомогти.Повідомимо.Ходорівська Січ 💙 💛Щойно довідалися, що представники поліції перебувають вдома в Дмитра.