Source
kharkiv_1562 | Пам’ятник дітям, які загинули в результаті збройної агресії рф, відкри...
4 200 Views/Reach
2023-06-04 15:44
Message №19213
Пам’ятник дітям, які загинули в результаті збройної агресії рф, відкрили на вул. Сумській, біля Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості.Монумент авторства скульптора Михайла Ятченка зображує хлопчика і дівчинку, які злітають над вибухом на крилах.У відкритті пам'ятника взяли участь перша леді України Олена Зеленська, Харківський міський голова Ігор Терехов, представники обласної влади, громадськості.«Важко відкривати пам’ятники загиблим. Особливо якщо ці загиблі - діти. Адже діти мають жити! У XXI столітті посеред Європи ми змушені говорити про захист наших дітей від фізичного знищення. І водночас наші діти - наша відповідальність. Вони - наше майбутнє, а ми - їхнє сьогодення. Тож маємо зробимо його найкращим, найбезпечнішим, сповненим любові - навіть посеред війни», - зазначила Олена Зеленська.Нагадаємо, 4 червня відзначається Міжнародний день дітей - безневинних жертв агресії, заснований Генасамблеєю ООН. За час російського вторгнення в Україні загинуло 485 дітей.