Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Несемось!
Added 01 Aug 2021

Несемось!

@Katimsya
Number of subscribers: 28 058
Photos: 6,960
Videos: 3,550
Links: 10,600
Description:
Клуб громадянського суспільства. Спецслужби та політика Контакт: @PetrShu Підтримати канал PayPal [email protected] Приват https://www.privat24.ua/send/1wrtn Моно https://send.monobank.ua/jar/8xRWXHtimZ
Source

Несемось! | Про наступ російських нацистів в районі Авдіївки. Дві оцінкиЮра Бутусо...

Telegram community logo - Несемось! Несемось! @Katimsya
6 600 Views/Reach 2023-10-10 22:02 Message №6200
🪖 Про наступ російських нацистів в районі Авдіївки. Дві оцінкиЮра Бутусов:"Росія розпочала великий наступ на Авдіївку - почалась ще одна з одна з визначальних битв війни Авдіївка має стратегічне значення для РФ, оскільки це місто є фактично воротами у Донецьк - основний комунікаційний вузол на окупованих територіях. І для того, щоб закріпитись на захопленому Донбасі Путіну потрібно відсунути лінію фронту від Донецька.У 2022-му російські війська вели наступ на Авдіївку, намагаючись глибоко охопити місто з обох флангів. Однак російський наступ було зупинено через героїчний спротив українців. Битва за Авдіївку буде більше запеклою, ніж битва за Вугледар взимку. Наявність щильної забудови Донецька та Ясинуватої сприяє прихованим діям, розгортанню среед житлових районів артилерії, прихованим діям бронетехніки. Росія зосередила значні сили авіації, яка використовує високточну зброю, велику кількість снарядів, які могли отримати від Північної Кореї та Ірану. Росіяни намагаються створити велику перевагу у дронах. Російські дрони разом з артилерію застосовуються для ураження передових позицій, ворог намагається відкрити шлях своїй піхоті та танкам, щоб проломити бойові порядки наших військ в першу чергу застосуванням великої кількості вискоточних боеєприпасів. Основний удар завдається з півдня Авдіївки. На відміну на Авдіївку, який тривав з липня 22-го по березень 23-го років, зараз охоплення міста заплановано по більш короткій дузі. Але ворог намагається уникнути боїв у міській забудові, і створити загрозу оточення для наших військ у місті.Ситуація дуже серйозна, битва за авдіївку потребує зосередження усіх сил. У сил оборонри України також є свої переваги у цьому районі. Ми добре розуміємо куди та як збирається йти ворог. Але ці переваги треба реалізувати. Почалась дуже важка битва".Deepstate:"Сьогодні на Авдіївському відтинку був один з найважчих днів.Ворог пішов кількома колонами, до того ж набитими десантом. Як ми казали вдень, це все було під акомпанемент арти, авіації та ракет. Колони наступали з Красногорівки, Новоселівки Другої, Водяного, Пісків та Веселого. Звісно, піда**м вдалося захопити певні позиції, але враховуючи кількість особового складу та техніки, яка була задіяна, результати просто плачевні для ворога.Кацап надіявся на бліцкриг. Втрати техніки колосальні, скоро будуть аналітики то рахувати. Було проведено висадку сотень піхотинців, які і досі блукають по сірій зоні. Бої продовжуються. Дійсно все могло бути значно гірше, але злагоджена робота Сил Оборони дала результат. Звісно, без втрат не обійшлося. В мережі гуляли заяви про вхід кацапів у Бердичі - це лише чергова хвора волога фантазія пропагандистів. Звісно не все радужно біля Авдіївки, але першу навалу реальної совєцкої армії було відбито".[магазин артефактів][канал інсайдів та історій]