Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Несемось!
Added 01 Aug 2021

Несемось!

@Katimsya
Number of subscribers: 28 058
Photos: 6,960
Videos: 3,550
Links: 10,600
Description:
Клуб громадянського суспільства. Спецслужби та політика Контакт: @PetrShu Підтримати канал PayPal [email protected] Приват https://www.privat24.ua/send/1wrtn Моно https://send.monobank.ua/jar/8xRWXHtimZ
Source

Несемось! | Все йде до того, що Вісь зла зменшиться на одну країну.Ізраїль зараз р...

Telegram community logo - Несемось! Несемось! @Katimsya
8 500 Views/Reach 2025-06-15 21:51 Message №11817
Все йде до того, що Вісь зла зменшиться на одну країну.Ізраїль зараз робить з Іраном те, що зробив з Сектором Газа. А потім повторив з Ліваном. І трохи з Сирією та хуситами. Винищує інфраструктуру.Страшилки про закриття Ормузької протоки силами Ірану - це від хворобливої уяви. В протоці світові нафтові торговельні шляхи. Як тільки аятолли спробують - полетять томагавки. І шляхи відкриються. А скоро не буде і чим перекривати.Ось так повільно нова фаза третьої світової стирає колись могутній Іран. Місяць, два - до кінця літа від Ірану залишаться лише руїни. Там буде гуманітарна та політична криза. Всі будуть дуже голосно переживати.І в кінці Вісь зла програє. Що нам також важливо. Гарантії та обіцянки від Росії нічого не варті. Росія кидає своїх союзників напризволяще. Іран приречений. А Росія нічого не вдіє. Так само, як не врятувала Асада. Так само не зможе врятувати режим в Ірані.Ірану вже ніхто і нічим не допоможе. Ізраїль відчув смак крові аятолл. Історичний шанс для них - бомби від США, достатньо літаків, вмілі спецслужби. І мертві всі навколо, хто міг "по землі" створити проблеми. Ірану кінець.Росія втрачатиме союзників. Ставатиме слабшою. Ставатиме вразливішою.Ми дочекаємось слушного моменту. Ми дуже терплячі. Але ми зробимо з Росією те саме. Ще трошки часу - і наші ракети накриватимуть всю європейську частину Росії. Ми за все помстимось. Ми нічого не забули. Наша помста ще попереду. [магазин артефактів][канал інсайдів та історій]