Source
Kalush Official | ВОДА У КОПАНКІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ НАРЕШТІ ПРИДАТНА ДО СПОЖИВАННЯУ ході ран...
6 600 Views/Reach
2024-08-14 07:41
Message №9078
🚰ВОДА У КОПАНКІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ НАРЕШТІ ПРИДАТНА ДО СПОЖИВАННЯУ ході ранкового об’їзду відвідали гімназію с. Копанки. 📌Тривалий час у цьому освітньому закладі була величезна проблема з водою. Пригадуємо перші наші об’їзди в гімназію – вода, що повинна була бути питною, мала руде забарвлення. Звісно, це викликало занепокоєння. Воду було направлено на аналіз, що показав перевищений вміст заліза в ній. Відповідно, така вода не була придатною до споживання, увесь час її використовували як технічну. Постало питання вирішення проблеми. Врешті вдалося! ✅💧Сьогодні в школі вже встановлена система очистки води шляхом перетворення двовалентного заліза в тривалентне та система зворотного осмосу, яка сприяє очистці води до рівня майже дистильованої. ➡️Такі заходи дозволяють унормувати вміст заліза у воді до допустимого – 0,2 мг на літр. Вода з такими показниками придатна до споживання та приготування їжі. 📌На встановлення цієї системи з місцевого бюджету було спрямовано орієнтовно 130 тис. грн. Детальніше — тут.✅