Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Telegram: Contact @Kagarlykskiy_sprinter
Added 14 Jul 2024

Telegram: Contact @Kagarlykskiy_sprinter

@Kagarlykskiy_sprinter
Photos: 3,200
Videos: 489
Links: 677
Description:
Слава ЗСУ

👥 Number of subscribers

0
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: +4

📊 Messages per Day

5.5
Last day: 5
Week average: 5.6
Average per day: 5.5

Logo change history

Name change history

Кагарлицьке тролейбусне управління | #УкрТґ 2024-07-24
Кагарлицьке тролейбусне управління 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics user

🚎В Кременчуці майбутнім водіям тролейбусів платитимуть 15 тис грн стипендіїМісто продовжує боротися з дефіцитом водіїв та запускає програму муніципальних стипендій. Що пропонують майбутнім водіям:• Стипендія на час навчання: 15 000 грн «на руки» щомісяця• Термін підготовки: 6 місяців• Зарплата: після навчання водії отримують бл. 30 000 грн.• Соцпакет: офіційне працевлаштування та можливість бронювання (50%) Стипендія — це не просто допомога, а інвестиція міста. Тому з учнем укладається контракт:• Після навчання потрібно відпрацювати в депо 3 роки• У разі відмови від роботи або звільнення раніше терміну, отримані за пів року кошти (стипендію) доведеться повернути до бюджету міста Наразі через брак водіїв частина (+- 30 машин) тролейбусів змушена стояти в депо, замість того, щоб бути на маршрутах. Заброньовано лише 50% штату водіїв, тому місто йде на такі радикальні кроки, щоб залучити нові кадри.Про Полтаву в плані курсів не чути нічогоФото: Олександра Калініченка#досвід_інших_тп Підписатися
Тисячі пасажирів метро щодня вимушені йти до м. Лукянівська повз автівки на макдрайвіЦе відбувається тому, що метрополітен за декілька років не спромігся навіть частково відремонтувати вестибюль на станції після обстрілів, щоб пасажири могли йти через другий вихід в напрямку ТЦ Квадрат.Це створює зайвий дискомфорт і небезпеку для пасажирів. На прискореному відео ви можете побачити кількість людей, які тут ходять пішки впритул до автівок лише за 20 хвилин зйомки вранці.Закликаємо керівництво метрополітену якомога швидше відремонтувати двері та другий вихід з вестибюлю, щоб забезпечити комфортний рух для пасажирів. Також, зважаючи на такий потік пішоходів до та з метро, вважаємо за потрібне закрити вузький проїзд автівок на спуск між ТЦ та парканом. Важливіше залишити вільну і безпечну пішохідну зону без конфліктів з автівками.Відвідувачі макдрайву зможуть спокійно розвернутися через існуючий паркінг та виїхати на вул. Іллєнка і за потреби дістатися вул. Дегтярівської чи Білоруської, обʼїхавши ринок.Сподіваємося отримати підтримку такої пропозиції з боку Дептрансу. 
🚎 "Київпастранс" та "Політехносервіс" уклали договір на постачання 16 тролейбусів PTS T12309 до КиєваЦе ниькопідлогові 12-ти метрові тролейбуси побудовані на базі кузовів турецького бренду Akia та системи крерування власного виробництва ТОВ "Політехносервіс", обладнані системою автономного ходу на відстань до 1 км. Сума закупівлі склала 306,2 млн гривень, тобто 19,1 млн гривень за одиницю, що на 700 тис. гривень дорожче, ніж аналогічні тролейбуси для Чернівців, придбані наприкінці 2025 року.Дана закупівля стане першим надходженням тролейбусів з 2022 року: Київ отримав останній новий тролейбус в січні 2021 року, тобто 5 років назад. Втім, розмір та характер партії не дають приводу для оптимізму щодо майбутнього київського тролейбуса: 16 нових коротких тролейбусів мало змінять низхідну тенденцію системи. Нагадаємо, що з 2016 року кількість працездатних тролейбусів в Києві зменшилась майже вдвічі, більша частина наявного парку старша за 10 років, а система капітальних ремонтів та подовження строку експлуатації - відсутня.Більше інформації на сайті: https://alltransua.com/posts/post/613ПК: Київпастранс подивився що можна зробити ще гірше, ніж тендер на 40 одиночок з автономним живленням до 20 км, і вирішив закупити 16 одиночок з АЖ до 1 км📸 - 🌐 Arturych
Багато зараз лунає різних маніпуляцій і відвертої неправди. Щодо того, чи готувався Київ до зими.Хочу зазначити, що за день до руйнівної масованої атаки в мене була зустріч з премʼєр-міністром України. (До речі, вперше за роки війни відбулася особиста робоча зустріч премʼєра з мером столиці). Я доніс усі загрози і ризики, які можуть бути внаслідок сильних пошкоджень критичної інфраструктури столиці. Доповів, як готується місто. Запропонував створити спільний штаб для реагування на можливу надзвичайну ситуацію та подолання її наслідків. Нас вислухали (я був з Петром Пантелеєвим на цій зустрічі). Ну а потім була велика атака на столицю 9 січня. Щодо спільних дій з урядом, координації зусиль тоді не було. І тільки вчора оголосили про створення штабу в масштабах країни.І згадали про Київ — безпідставними звинуваченнями. Замість конструктиву — знову, на жаль, політика. Вважаю це неприпустимим в такій ситуації! Коли йдеться про безпеку, здоровʼя і життя людей.  Але ми продовжуємо працювати і робити, все що можемо! А про те, як готувався Київ до зими, що робили всі служби, ми розказували і показували публічно і влітку, і восени, і вже взимку. Вся інформація є в відкритих джерелах. Та ті, хто маніпулює, звичайно, обʼєктивної інформації "не помічають"... 
🚶‍♂️ Біля "Київської Русі" роблять довгоочікувані наземні переходи! Від ідеї до результату майже 5 роківРаніше Дептранс КМДА пообіцяв реалізувати ці наземні переходи цього року. Розповідаємо всю історію питання.Все почалось у 2020 році з проекту Громадського бюджету киянки Олі Драженко, потім у 2021 році завдяки роботі ГО Urban Crew разом з Дептрансом, підпорядкованими КП і патрульною поліцією було сформовано перелік підземних переходів для дублювання наземними.З початком повномасштабного вторгнення приорітет дещо змінились, але влітку 2022 року було прийнято рішення Київради щодо дублювання усіх підземних переходів наземними і у 2023 році попередньо напрацьований перелік було затверджено Дептрансом КМДА.Минулого року питання облаштування цих переходів двічі було обговорено на робочій групі "Київська майстерня міста".🚷 Зокрема ще тоді ми пропонували демонтувати секцію пішохідного огородження проти чого виступило ШЕУ Шевченківського району.А облаштувати нерегульований перехід на регульованому перехресті не можна, тому мали дочекатись реконструкції світлофорного об'єкту.Зрештою фахівці ЦОДРу розробили схему організації дорожнього руху, вона нещодавно пройшла погодження поліції і була затверджена Дептрансом.Також дякуємо активісту Олександру Барабошко за те, що підсвітив це питання і ШЕУ зняло секцію паркану, щоб пішоходи вже могли переходити трамвайні колії. Як бачите, реконструкція світлофорного об'єкту і облаштування наземних переходів це питання не одного місяця (і навіть не одного року), але дякуємо всім причетним за роботу. Безбар'єрність має бути пріоритетом №1 для Києва
Необычный артефакт продают в Георгиевске, что на Ставрополье. Это Тула-2221 - клон украниской Руты-22.В своё время бизнесмен из Тульской области купил на Украине документацию на «Руту» у разработчика, и развернул производство клонов в посёлке Дубовка. Проводилось оно, как правило, через переделку б/у Газелей - как грузовых, так и микроавтобусов, и даже «скорых». Ключевым условием для переделки было наличие у донора шасси ABS.Сам ГАЗ смотрел на это производство с зубовным скрежетом, но каким-то образом «ТулаБус» даже смог оформить Одобрение Типа на небольшую партию таких каркасников с собственным VIN-кодом.Вскоре тульский бизнесмен умер, а призрак ТулаБуса переехал сначала в Новомосковск, а потом в Омск, где стал называться T-Bus. Со временем условия переоборудования для категории D сильно ужесточили - и легализовать такие машины стало уже невозможно.Впрочем, выпущенные рание Руты/Тулы очень ценятся маршруточными перевозчиками депрессивных регионов. Ездят такие машины на газу, расходов - как на Газель, везёт - как ПАЗик. Мечта!За эту машину с шасси 2010 г/в, например, просят 625 тысяч рублей.
У Києві один чоловік загинув, шестеро людей постраждали, серед яких 15-річна дівчина – у столиці фіксують наслідки комбінованої атаки За даними слідства, в ніч на 21 липня 2025 року, військові рф атакували столицю ракетами та БпЛА.Станом на 8 годину ранку відомо про загиблого чоловіка та шістьох потерпілих, серед яких 15-річна дівчина. У людей множинні осколкові поранення та різані рани. Одна з постраждалих отримала допомогу на місці – у неї гіпертонічний криз. 🔹У Шевченківському районі пошкоджено житловий багатоповерховий будинок, внаслідок чого виникла пожежа на трьох поверхах. Також постраждала будівля станції метрополітену та сусідні з нею заклади харчування та торгівельні приміщення. 🔹У Солом’янському районі у багатоповерхових будинках вибуховою хвилею повибивало вікна та двері.🔹У Дарницькому районі пошкоджено будівлю дитячого садка та супермаркети, у житловому будинку повилітали вікна.🔹У Дніпровському районі горіли торгівельні павільйони та склади.🔹Два будинки, зокрема недобудований, зазнали руйнувань в Оболонському районі Києва. Точна кількість постраждалих та остаточні наслідки атаки на столицю встановлюються. Рятувальники та правоохоронці працюють на місцях руйнувань та фіксують черговий воєнний злочин.Досудове розслідування проводять слідчі ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.Пресслужба Київської міської прокуратури
Знакомьтесь с очередным гейроем наших серых радужных будней! Это Виктория Марченко. Данное существо (а мы не знаем сейчас, какого оно пола) с очень мощными патриотическими настроями. Да настрои эти настолько сильны и потужны, что он(а) оказалось в далёкой Германии. Это объясняется не только пламенной любовью к своей родной Украине. Ведь у нас не смотря на все евроинтеграционные процессы у представителей ЛГБТ все ещё имеется ряд проблем. Это как вопросы каминг-аутов, так и проблемы открытого сосания лизания и долбёшки в очко взаимоотношения со своими нетрадиционными дырявыми петушиными друзьями.На сегодня Виктория очень активен в интернете и пассивен в постели: позиционируя себя как урбанист онанист в рот берист он продвигает свои отбитые и никому не нужные ЛГБТ нарративы в различных чатах и пабликах ряда соцсетей. Но к счастью сожалению эти идеи все так же не находят широкой поддержки среди такого же казалось бы дырявого лояльного сообщества транспортных фанатов и просто любителей пососать член. ❤️