ПРОВЕДЕННЯ ТЕЛЕФОННИХ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ» З МЕШКАНЦЯМИ ГРОМАДИ: РЕЗУЛЬТАТИ ТРАВНЯ ТА ГРАФІК НА ЧЕРВЕНЬ📲 Протягом травня 2026 року щовівторка проводилася телефонна «гаряча лінія» керівництва Кам’янсько-Дніпровської міської військової адміністрації з мешканцями громади, на яку за цей період звернулося 28 осіб.✅ Основні питання звернень: отримання матеріальної допомоги військовими та цивільними, компенсація за пошкоджене майно на ТОТ, отримання ваучера на житло, оформлення спадщини, родичів які залишились на ТОТ та на даний момент померли тощо. За результатами розгляду звернень усім заявникам надано змістовні відповіді.👉 Додатково звернення надходили під час організації видачі гумдопомоги та на офіційні сторінки у соцмережах:🔹Facebook-сторінка Кам’янсько-Дніпровської громади;🔹Telegram-канал Центру допомоги Кам’янсько-Дніпровської ТГ;🔹Чат-бот Кам’янсько-Дніпровської військової адміністрації.📝Графік проведення телефонних «гарячих ліній» спілкування із громадянами керівництва Кам’янсько-Дніпровської міської військової адміністрації у червні 2026 року: 📅 02, 09, 16, 23 червня з 12.00 до 13.00☎️ Телефон «гарячої лінії»:+380667918702
ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ГРОМАДИ З ПИТАНЬ ПІДТРИМКИ ВІЙСЬКОВИХ ТА ЇХНІХ РОДИН 📅 Сьогодні, 29 травня 2026 року, відбулося чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям Кам’янсько-Дніпровської міської територіальної громади. 🗂 У межах Комплексної програми підтримки Захисників і Захисниць України, членів їхніх сімей та постраждалих від війни мешканців громади розглянуто 36 заяв щодо надання допомоги військовослужбовцям та їхнім родинам. ✅ За результатами засідання ухвалено рішення про надання:🔹щорічної матеріальної допомоги 26 військовослужбовцям, які проходять військову службу, у розмірі 15 тис. грн кожному;🔹допомоги у розмірі 5 тис. грн 6 військовослужбовцям, які отримали поранення, контузію, травму або каліцтво під час виконання обов’язків військової служби;🔹одноразової матеріальної допомоги 3 військовослужбовцям при демобілізації, у розмірі 15 тис. грн;🔹матеріальної допомоги на проведення поховання військовослужбовця у разі загибелі або смерті, у розмірі 20 тис. грн для однієї родини. 🔵 Загальна сума допомоги становить 485 тисяч гривень. 🤝Підтримка наших військових - це не лише обов’язок громади, а й щира вдячність кожному, хто стоїть на захисті України, її свободи та майбутнього. 🗂 Кам’янсько-Дніпровська міська територіальна громада продовжує приймати документи для надання допомоги військовослужбовцям та членам їхніх родин. 📝 Ознайомитися з програмою, зі зразками заяв на отримання допомоги та порядком оформлення допомоги можна на нашому сайті міської ради за посиланням.
ПСИХОСОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД ПРАЦІВНИКІВ ГРОМАДИ🔵 Учора працівники Кам’янсько-Дніпровської громади взяли участь у першому занятті із психосоціального супроводу в межах проєкту «Гідність і турбота: Комплексні послуги із захисту для вразливих евакуйованих осіб з обмеженою мобільністю у Запорізькій та Тернопільській областях», організованого БФ «Посмішка ЮА» за підтримки Гуманітарного фонду для України.🙌 Програма психосоціальних занять передбачає чотири зустрічі. Під час першого заняття учасники знайомилися, спілкувалися та створювали колажі, які допомагали через творчість розповісти про себе, свої інтереси та цінності.У нинішніх реаліях такі ініціативи є особливо важливими, адже сприяють емоційній підтримці, психологічній стійкості та створюють простір для відкритого спілкування й взаємопідтримки.🤝 Дякуємо Благодійному фонду «Посмішка ЮА» за реалізацію важливих ініціатив, спрямованих на підтримку психологічного благополуччя, зміцнення стійкості та створення можливостей для відкритого спілкування.
КОМІСІЯ ГРОМАДИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ: РІШЕННЯ ЗАРАДИ НАЙКРАЩИХ ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ
👉Шановні мешканці Кам’янсько-Дніпровської громади, повідомляємо, що при виконавчому комітеті Кам’янсько-Дніпровської міської ради діє Комісія з питань захисту прав дитини під головуванням начальника міської військової адміністрації. 👥 Комісія є важливим дорадчим органом, діяльність якого спрямована на захист прав та законних інтересів дітей. Саме тут розглядаються питання, що стосуються участі батьків/законних представників у вихованні дитини, захисту житлових і майнових прав, надання статусу, влаштування до сімейних форм виховання та інші питання, від вирішення яких залежить добробут дитини.
👆Особливого значення робота комісії набуває в умовах тимчасової окупації території Кам’янсько-Дніпровської міської територіальної громади. Попри всі виклики воєнного часу, триває системна робота із забезпечення прав дітей та прийняття рішень спрямованих на їхній захист.
🔵 Головний принцип діяльності комісії - забезпечення прав та інтересів дитини. Адже кожна дитина має право на безпеку, турботу, належні умови для життя та гармонійного розвитку.
👫 Захист прав дітей залишається одним із пріоритетних напрямів роботи громади навіть в умовах війни.
❓Якщо у вас виникли питання щодо захисту прав дитини, ви можете звернутися до нас за консультацією за телефоном: +38 (068) 476 67 84 або написати на електронну пошту:
[email protected].
📲 Також нагадуємо, що на сайті міської ради функціонує тематичний розділ «Захист прав дитини».
РОЗ'ЯСНЕННЯ: ЯК СКОРИСТАТИСЯ ПРОГРАМОЮ єВІДНОВЛЕННЯ👉Власники житла, пошкодженого або знищеного внаслідок обстрілів, мають право на отримання допомоги за програмою єВідновлення. 📝 Подати заяву на компенсацію можна через портал або застосунок Дія, а також через Центр надання адміністративних послуг чи нотаріуса. ❓Як отримати компенсацію за пошкоджене житло:🔹переконатися, що житло зареєстроване в Державному реєстрі речових прав🔹подати інформаційне повідомлення про пошкоджене майно (через Дію або ЦНАП)🔹відкрити спеціальний банківський рахунок для проведення ремонту🔹подати заяву на компенсацію через послугу єВідновлення у Дії, ЦНАП або через нотаріуса🔹дочекатися рішення комісії (до 30 днів на прийняття рішення) та, за потреби, надати додаткові документи❓Якщо житло пошкоджене повторно:🔸відкрити «Звіт про ремонт» за попередньою заявою🔸зазначити, що майно пошкоджено повторно🔸подати нове повідомлення та нову заяву на компенсацію❓Як отримати компенсацію за знищене житло:✔️подати інформаційне повідомлення про пошкоджене майно через Дію✔️перевірити актуальність даних про право власності в Державному реєстрі та, за потреби, їх оновити✔️подати заяву на компенсацію через Дію, ЦНАП або нотаріуса✔️дочекатися рішення комісії📅 Наразі від мешканців Кам’янсько-Дніпровської громади отримано 278 інформаційних повідомлень про пошкоджене та/або знищене нерухоме майно.👆Наголошуємо: подальші дії стосовно внесеного до Реєстру пошкодженого/зруйнованого майна з метою визначення стану його руйнації, можливості подальшої експлуатації, відновлення та розрахунку завданих збитків - можливі лише після фактичного огляду пошкодженого об’єкту спеціалістами на місцевості та після ДЕОКУПАЦІЇ території Кам’янсько-Дніпровської міської територіальної громади.
Працюємо з усіма нашими партнерами щодо ППО для України – зрозуміло, що це перший пріоритет. Напередодні ми говорили з Президентом Франції, з Премʼєр-міністром Норвегії, сьогодні говорив із Президентом Фінляндії, наша дипломатична команда зосереджена саме на цьому. І антибалістика зараз – це глобальний дефіцит через війну з Іраном. Але треба шукати варіанти. На фронті наші позиції сильніші: завдяки сміливості наших людей, завдяки дронам, різним нашим технологічним рішенням та мідлстрайкам і нашим далекобійним санкціям нам вдалося стабілізувати фронт. Все не просто. Ми обороняємось активно, у цьому році у нас є результати більші, ніж раніше. Особливо приємно, коли це чітко підтверджує в тому числі й ниття так званих російських «воєнкорів». Щодо захисту неба. Ми говоримо з усіма партнерами щодо цього. На жаль, не було прогресу довгий час з Америкою щодо розширення виробництва антибалістики. Ми намагаємось прискорити цю роботу в Європі – по виробництву нашої власної антибалістики на континенті у достатньому обсязі. Я хочу подякувати Емманюелю, всім партнерам, хто готовий разом з нами прискорювати цю роботу. Будемо і надалі говорити з Америкою щодо їхніх можливостей підтримати Україну, наш захист життя тут і нашу спроможність потім допомагати із захистом життя іншим народам – тим, які цього дійсно потребують. Програма PURL працює, ми за це вдячні. Європа допомагає нам фінансами. Але дуже потрібне і лідерство Сполучених Штатів.
Підписав сьогодні новий наш український пакет санкцій, які ми обовʼязково маємо поширити в інших юрисдикціях. Санкції проти окупантів – російських військових, більше сотні їх, – які причетні до ракетних, дронових ударів по нашій країні, по наших людях. Також є пакет проти суден, які використовуються Росією для перевезення вантажів для війни – зброї, боєприпасів, перевезення техніки. Ми готуємо нові наші санкційні рішення – як далекобійні, так і юридичні. І ще одне. Активно ведемо дипломатичну роботу з нашими партнерами у Євросоюзі, щоб наблизити членство України в ЄС. Україна бореться за своє життя, за свою незалежність і за ту Європу, яка найдовше живе в мирі, захищає людей і життя, захищає культуру і саме завдяки такому захисту має справді глобальну роль. Без України не може бути повноцінного європейського проєкту, і присутність України в ЄС також має бути повноцінною – повноправною. Важливо відкрити кластери. Важливо змістовно рухатись у перемовинах. Важливо працювати на 100% заради безпеки, заради наших людей. Дякую всім, хто з нами, хто з Україною! Слава Україні!
Сьогодні я тут, на нашій прекрасній Рівненщині, хочу подякувати всім нашим громадам трьох областей. Рівненська область, Житомирська, Волинська область. Ми говорили з керівниками громад, у тому числі про захист цього північного напрямку. Враховуючи загрози, які є. Вчора були громади Чернігівської та Київської областей, сьогодні – ще ця частина нашої держави.Жоден напрямок не залишимо без уваги. Було й немало соціальних питань, питань було багато освітніх. І про шкільний транспорт, і про дороги, щоб до шкіл доїжджати, і про будівництво нових шкіл. Урядовці все це чули, були онлайн, і я розраховую, що реагувати будуть предметно та швидко. Розраховую на конкретні рішення. Дякую всім, хто працює заради нашої держави, всім, хто захищає Україну та свою громаду, як самого себе. Важливий день. Дякую, Рівненщино!І, дорога Рівненщино, сьогодні ж тут був у наших воїнів – відзначив нагородами наших хлопців. Поранені воїни, які відновлюються тут. Один із них – з Маріуполя, Максим – дав мені цей шеврон. З чітким бажанням, щоб Україна в Маріуполь повернулась, щоб повернулась на всю свою землю. І дуже-дуже хочемо, щоб так воно й було. Дякую, дякую всім нашим воїнам, нашим захисникам! Слава Україні!
❗️Двоє чоловіків отримали поранення внаслідок ворожих атак по Запорізькому району.Упродовж доби окупанти завдали 839 ударів по 53 населених пунктах Запорізької області.▪️Війська рф здійснили 34 авіаудари по Малокатеринівці, Зарічному, Новомиколаївці, Мар’ївці, Лежиному, Новоолександрівці, Новостепнянському, Оленівці, Григорівці, Веселянці, Таврійському, Сонячному, Тернуватому, Копанях, Барвинівці, Трудовому, Воскресенці, Верхній Терсі, Любицькому, Данилівці, Долинці, Лісному, Широкому, Воздвижівці, Новому Полю.▪️499 БпЛА різної модифікації (переважно FPV) атакували Запоріжжя, Вільнянськ, Балабине, Новотроїцьке, Лежине, Розумівку, Любицьке, Новотаврійське, Степногірськ, Приморське, Степове, Лук’янівське, Павлівку, Гуляйполе, Залізничне, Щербаки, Малі Щербаки, Новоданилівку, Новоандріївку, Малу Токмачку, Чарівне, Білогір’я, Гуляйпільське, Гірке, Зелене, Варварівку, Добропілля, Прилуки, Староукраїнку, Святопетрівку, Оленокостянтинівку, Цвіткове, Преображенку.▪️306 артударів прийшлися по Степногірську, Приморському, Степовому, Гуляйполю, Залізничному, Щербаках, Малих Щербаках, Новоданилівці, Новоандріївці, Малій Токмачці, Чарівному, Білогір’ю, Варварівці, Добропіллю, Прилуках, Гіркому, Гуляйпільському, Староукраїнці, Оленокостянтинівці.Надійшло 101 повідомлення про пошкодження об’єктів інфраструктури, житла, автівок, господарських будівель. Facebook | Instagram | WhatsApp | Tik-Tok
Сьогодні була Ставка. Детально з військовими, розвідками, СБУ, МЗС обговорили, що зараз відбувається на напрямку Білорусь – Брянська область. Саме звідти росіяни розглядають сценарії додаткових нападів на Україну – проти північних регіонів, наш Чернігівсько-Київський напрямок. Звісно, вже ми працюємо, щоб наш захист на напрямку посилити. Відповідні доручення є для військового командування, але окремо також ми робимо превентивні кроки як щодо Білорусі, так і щодо визначених частин Росії, звідки є загроза. Я розраховую, що МЗС України буде максимально активним у дипломатичній роботі стосовно Білорусі: треба посилити тиск і посилити координацію з нашими партнерами. Чесно кажучи, набридло вже, що постійно є така загроза для України, що росіяни в якийсь момент можуть втягнути Білорусь у розширення війни. Там повинні розуміти: наслідки для них будуть, і будуть значними. Додаткові завдання щодо цієї загрози є для нашої розвідки – поки непублічні завдання. Окремо щодо російської території: в нас теж є конкретні можливості реагувати на будь-яку загрозу.