Source
Ірина Захарченко | 16 січня у холі Палацу культури імені Тараса Григоровича Шевченка в Бо...
236 Views/Reach
2026-01-17 13:39
Message №1622
16 січня у холі Палацу культури імені Тараса Григоровича Шевченка в Бородянці відбувся творчий вечір.Під час заходу Луїза Уберія та Катерина Олексієнко представили вокальні та музичні композиції, створивши камерну атмосферу та подарувавши присутнім щирі емоції й живе звучання.Луїза Уберія - молода виконавиця, яка з дитинства пов’язала своє життя з музикою. Свої перші кроки вона зробила у Бородянській музичній школі, де протягом семи років наполегливо працювала над вокалом та брала участь у конкурсах, зокрема міжнародних. Згодом вона закінчила Ірпінську школу мистецтв і нині продовжує навчання та творчу діяльність у Києві.Луїза Уберія та Катерина Олексієнко давно знайомі та неодноразово виступали разом дуетом. Попри те, що з часом їхні творчі шляхи розійшлися, цього вечора вони знову вийшли на сцену разом і подарували глядачам спільний творчий вечір.Щира дякую Луїзі Уберії та Катерині Олексієнко за талант, працю та любов до музики, якою вони поділилися з громадою.Повідомляю, що приміщення Палацу культури імені Т. Г. Шевченка також функціонує як пункт обігріву. Тут мешканці громади можуть зігрітися, підзарядити мобільні телефони та випити теплого чаю.Facebook | Instagram | Telegram