Source
ІНВЕСТОРИ УКРБУД | ️НОВИНИ‼️⚡️Коротко, гарячі новини , на сьогодні 5 листопада.Минулого т...
5 510 Views/Reach
2025-11-05 15:13
Message №565
‼️НОВИНИ‼️⚡️Коротко, гарячі новини , на сьогодні 5 листопада.Минулого тижня відбулася зустріч із Самсоновою. Тема зустрічі — питання докапіталізації, а саме отримання тимчасового свідоцтва від Національної комісії з цінних паперів, випуск і розміщення акцій підприємства для подальшого викупу. Зустріч була призначена через те, що раніше встановлені терміни (15–20 жовтня) не були дотримані.На зустрічі з’ясувалося, що у Комісії багато запитань і зауважень до КМБ: документи з помилками тощо. У результаті було озвучено новий термін отримання свідоцтва — 11.11. Але вже за кілька днів, у вівторок, термін змінився на 21.11, а розміщення акцій — до 25 грудня.Тобто, щоб виконати план докапіталізації, всім доведеться буквально «пролізти крізь вушко голки»… Терміни дуже стислі. І ще не факт, що 21.11 свідоцтво буде отримано.Станом на зараз:📍У КМБ немає свідоцтва📍Не вистачає 860 млн грн до повної суми докапіталізації 2,56 млрд.Нас поставили «на розтяжку» між КМДА і КМБ — тиск з обох боківБюджетна комісія частково відбулася вчора, 4 листопада. Наше питання не розглядалося. Продовження очікується цього четверга. По суті — ухвалення остаточного рішення щодо мітингу та його цілей.Щодо мітингу: Планується на 13 листопада. Наголошуємо — лише ПЛАНУЄТЬСЯ, незалежно від того, що ви читаєте чи чуєте. Офіційно мітинг буде оголошено через основні канали: КМБ Інвестори та Укрбуд Інвестори. Готовність до цієї дати — висока. Слідкуйте за новинами.Додаткова інформація щодо Фонду фінансування будівництва: Усім, хто платить у розстрочку, якщо ваш комплекс абсолютно не будується — НЕ рекомендуємо здійснювати платежі цій організації. Ми якось забули про неї, але вона внесла вагомий вклад у ситуацію — зокрема, виведення коштів із резервного фонду (близько 3 млрд грн), які могли б вирішити багато проблем для комплексів УБ. Вважаємо, що після вирішення питання докапіталізації потрібно серйозніше поставитися до цієї організації. Це вже не перший «прокол» Фонду, це ситуація з Укрбуд, але є також покинуті комплекси СтройСіті…!!⚠️Підсумок: Очікуємо інформацію, готуємося до масового мітингу. Маємо зібрати максимальну кількість людей… 💪 Тільки разом ми — сила....далі будеІГ