Source
ЦЕНТР ІНТЕГРАЦІЇ | У Центрі життєстійкості м. Рівне підійшов до завершення цикл зустрічей...
388 Views/Reach
2025-12-22 11:52
Message №8259
🔸 У Центрі життєстійкості м. Рівне підійшов до завершення цикл зустрічей Helsy HUB «БЛАГО» — зустрічей, що допомагають людям 60+ підтримувати активне соціальне життя.Комплексні заняття, що поєднували легкі оздоровчі вправи, дихальні практики та живе спілкування допомагали підтримувати фізичну активність, зберігати емоційну рівновагу і внутрішній ресурс.Не менш важливою частиною було спілкування й соціальна взаємодія — можливість знайомитися, ділитися досвідом, бути почутими та відчувати себе частиною спільноти.Завершальною подією стала підсумкова зустріч у невимушеній атмосфері, де учасниці мали час для спокійної розмови, підбиття підсумків і щирого людського контакту.До нових зустрічей уже в Новому році — стежте за нашими анонсами! 🙌 Центри життєстійкості — проєкт, що реалізує Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як? Першої леді Олени Зеленської, який у Рівненській ТГ втілює ГО Центр ІнтеграціїПідпишись на ГО «Центр Інтеграції»: Telegram | Facebook | 🌐Сайт