Source
ІнфоТайм | Міхніндіч сидить вдома на лікарняному, але дарма часу не витрачає: має...
886 Views/Reach
2026-01-16 12:15
Message №1258
🤦 Міхніндіч сидить вдома на лікарняному, але дарма часу не витрачає: маємо достовірну інформацію, що вона обдзвонює депутатів та намагається переконати блокувати роботу міської ради і не співпрацювати з мером🤬 Як тільки крісло великої керівниці вилетіло з-під сраки, так Міхно одразу почала свою брудну підпільну роботу із розхитування громади. Це ще раз доводить, що їй завжди було плювати на громаду, а важливими є власні владні інтереси і хворі амбіції. Тільки вдумайтесь яким гнилим створінням треба бути, щоб у такі складні часи зсередини розхитувати громаду. Тільки гірше від тих склоків простим людям. Бо якщо Міхно добʼється свого і зробить розкол між депутатами, паралізується робота міської ради, бюджетники не отримають зарплати, установи не зможуть працювати, громада просто стане… Думаєте Міхно цього не розуміє? - Добре розуміє, але ставить свої хворі керівні амбіції вище. Дуже показовим буде те, яку позицію займуть наші депутати. Хоча наші джерела повідомляють, що депутати розуміють зараз всю серйозність ситуації у країні і у громаді та налаштовані співпрацювати і підтримати мера. Ми всі сподіваємось на їх розумну позицію, бо зараз жителям як ніколи потрібна сильна і обʼєднана влада, яка зможе тримати громаду у такі непрості часи, а не зіштовхувати лобами та руйнувати.Міхно, якщо ти вже вибрала шлях бути ворогом, то хоча б не заважай депутатам і колективу працювати і припини це шоу із обдзвонами всіх підряд та проханнями не працювати з мером. Щодо обстановки у самій міській раді, то нам кажуть що працівники міської ради видихнули з полегшенням - працюють та моляться, щоб ними знову не керувала, як вони її називають - «припадочна Міхно». Чуємо це і від жителів. Що ж, ми теж за це помолимося.🙏➡️ ІнфоТайм | Надіслати новину ⬅️