Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Від першої особи
Added 14 Jul 2024

Від першої особи

@InTheFirstPerson
Number of subscribers: 1 441
Photos: 5,960
Videos: 2,860
Links: 9,450
Description:
Особистий блог з актуальними новинами із офіційних та надійних джерел. А про себе напишу якось пізніше... 👀
Source

Від першої особи | Дінопарк ПЗР Черкаси. Сьогодні сімʼєю вперше пішли у Дінопарк, заплати...

Telegram community logo - Від першої особи Від першої особи @InTheFirstPerson
702 Views/Reach 2025-06-22 13:27 Message №19264
Дінопарк ПЗР Черкаси. Сьогодні сімʼєю вперше пішли у Дінопарк, заплатили 1000 грн (2 дорослих і 2-є дітей) і це був останній раз коли ми туди пішли☹️Динозаврів ми обійшли хв за 15 десь, дітям було не дуже цікаво, молодша донька більше просилася на батути різні які розташовані на території Дінопарку і тут почалося наше розчарування 😔 Нас попередили що на килимках і батутах дітям потрібно знімати взуття але ж…. усі батути були дуже брудні, шкарпетки і руки дітей були чорними😳 На килимах листя , гіляки та бруд😡 Заплатити по 250 грн з кожного і отримати таке розчарування 🥺 Не знаю як кому а мені було дуже не приємно на це все дивитися! За такі кошти могли б і слідкувати за батутами та килимами, тим більше що просять знімати взуття. Сіли на лавку, так вона хитається, єдине що сподобалася гірка з якої спускаються на кругу але й там було брудно🥺 Зауваження до адміністрації передала пані яка продає квитки. Надіюся передадуть і зроблять висновки. А ЯКІ У ВАС БУЛИ ВРАЖЕННЯ ВІД ВІДВІДУВАННЯ ДІНОПАРКУ?