Source
93 ОМБр "ХОЛОДНИЙ ЯР" | У нас п*тухі» - снайпери 93-ї розповіли, як воювали на "нулі" Втомлені...
66 200 Views/Reach
2026-03-23 16:18
Message №2580
«У нас п*тухі» - снайпери 93-ї розповіли, як воювали на "нулі" Втомлені, брудні, з трофейними автоматами і відчуттям полегшення та виконаного обов’язку. Такими зустрічаємо снайперів 93-ї бригади Холодний Яр після виходу з позицій. Хлопці були на "нулі" поряд з піхотою 51 день. Основна задача – спостереження. Але і снайперські гвинтівки стали у нагоді – ними відпрацьовували по ворогу, тільки-но він з’являвся у зоні видимості. Так на великій відстані вдалося знищити 3 окупантів. Бійці розповіли, що якось вночі 2 росіян зайшли прямо на позицію. «Я чергував. Чую голоси. Спитав напарника: «Ти мене кликав?». Той каже, ні. «У нас значить п*тухі». Виходжу на "еспешку", а вони червоним ліхтариком собі підсвічують, відкрив по них вогонь. Так в нас з’явилися перші трофейні автомати», - каже "Циган".Найважче хлопцям дався мороз і відсутність руху. «Так воно вже набридло! П’ять метрів туди, п’ять назад. То почали робити і планку, і відтискання, і прес качати, і присідання, і розминку», - ділиться "Микитос".