Source
HOT DROP | Такз 50 сердечок є, розказую за свою скамінку 😁Загалом треба розуміти ...
767 Views/Reach
2024-11-10 16:32
Message №5154
Такз 50 сердечок є, розказую за свою скамінку 😁Загалом треба розуміти що якщо ви лоу банк без досвіду то ваші шанси розкрутити балік на бичці через купівлю спота чи фючі 70 на 30, скоріше всього вас жостко засадять, трахнуть і підете на завод. Краще сидіть лутайте жирні промки, набирайтесь по чуть чуть досвіду й грошей щоб на медвежці мати на шо купляти 👍 А тер коротенько по портфелю:➖ BTC і ETH то база, половина вкладень має бути в чомусь шо не падає за день на -40-50%, думаю це всім зрозуміло 😄 ➖ BNB токен TIER 1 біржі, який купив бо він мені весь час був потрібний для комісій, а також щоб лутати копійку з лаунчпулів.➖ W забавка яку брав щоб делегувати для дропу Monad, але в результаті усереднився понижче на норм сайз, проєкт вроді непоганий, чекаю памп щоб злити по 1-2$, або скам :D➖ TON та NOT куплені на випадок якщо Пашка Дуров плотно візьметься за массадобшин і зробить тєлєгу топ 1 провідником простих смертних в наш світ скаму. Блокчейном я сам активно користуюсь і присунути токени теж є куди ✅ ➖ MNT взяв буквально нещодавно по 0.56 зовсім трішки, є бажання загрузитись по плотному щоб використовувати для пулів на ByBit та і рости ще є куди 📈Якось так у мене, а ви які щитки тримаєте ? ✌️ ЧАТ/ LIFE / RESERVE / НАВІГАЦІЯ