Source
Громада Закарпаття | ️❗️❗️На Закарпатті судді випустили на волю убивцю, засудженого довічно...
3 600 Views/Reach
2025-03-24 06:20
Message №5845
❗️❗️❗️На Закарпатті судді випустили на волю убивцю, засудженого довічно☝️Убивцю відбілили суддя Апеляційного суду Тарас Бисага та колегія суддів Мукачівського райсуду.5 січня 2018 року в Мукачеві, у під’їзді житлового будинку, стався злочин, який сколихнув усе Закарпаття. Там, закривавлений і знесилений, на руках у матері помер 27-річний Михайло Глеба. Хлопцю завдали не менше 21 удару ножем. Він не дожив до швидкої. Підозрюваним став 26-річний мукачівець Едгар Бішко. Мотив — особистий: Михайло зустрічався з колишньою дівчиною підозрюваного. Свідки підтверджували, що хоча відкритого конфлікту між чоловіками не було, напруга у стосунках читалась. Друзі згадували, як у лазні перед Новим роком бачили у Бішка ніж. Докази, які не можна було ігнорувати Досудове слідство тривало десять місяців. Сторона обвинувачення представила низку доказів. Тоді убивця справедливо отримав довічне. Згодом докази зникли, а судді вирішили, що вбивство з 24 носовим проникненнями не жорстоке і випустили бузувіра днями на волю. Як так сталося, читайте на нашому сайті☝️ Ця справа — не лише про жорстоке вбивство, а про те, як судова система, маючи всі докази вини, щоразу знаходить механізм, аби уникнути остаточного справедливого вироку. Чому так відбувається? Через некомпетентність, байдужість чи пряму зацікавленість окремих суддів? І головне — чи саме таке правосуддя сьогодні захищають ціною власного життя наші воїни на фронті?Підпишись✏️ Groza-news