Source
Гончаренко Центр Одеса (Дерев'янко) | Квиток за відгук! Залиште відгук про роботу центру Олексія Гончаренко ...
1 120 Views/Reach
2025-08-18 10:38
Message №4526
📝Квиток за відгук! Залиште відгук про роботу центру Олексія Гончаренко за посиланням http://g.page/r/CfKqDselIF1bEB0/review ➡️ зробіть скрін ➡️ надішліть адміністратору та запишіться в кіно на безкоштовний перегляд!🍿 Фільм «Ліло і Стіч» в «Сінема Парк» разом з Гончаренко центром.«Ліло і Стіч» — це кіноадаптація культової анімації від Disney 2002 року. Фільм розповідає зворушливу та веселу історію про самотню гавайську 🏄🏾♀️ дівчинку Ліло та 👽 втікача-прибульця, який допомагає згуртувати її зруйновану сім’ю.🗓 20 серпня, середа🕠 Зустрічаємось о 10:30🚸 Кінотеатр «Сінема Парк» за адресою: м. Одеса, вул. Варненська, 4а, парк М. Твена📌 Тривалість фільму: 1 година 48 хвилин🕶 Фільм у форматі 3D: для перегляду необхідні 3D окуляри!🍼 Без обмежень по вікуКількість місць обмежена, обов'язкова реєстрація через адміністратора за посиланням Написати адміну або телефоном +380672761832.Поділіться цим дописом з тими, кому він буде корисним!📩 Наша група для театралів: ДОЛУЧИТИСЬ📍 Вдячні за ваш відгук на Google Maps: Залишити 5⭐️📩 Канал Гончаренко центр (Дерев'янко): ПІДПИСАТИСЬ