Source
Данте і єбанати | тізер того над чим я маявся останні пару днів: прошу любіть і жаловать...
54 Views/Reach
2026-02-14 12:58
Message №87033
тізер того над чим я маявся останні пару днів: прошу любіть і жаловать:anime_69's lazy autopost v0.7 чому 7? мені подобається цифра 7 + раніші ітерації не мали конкретних версійце - юзербот/скріпт для автоматичного постингу артів у "відкладене" каналувважайте це моїм подарунком та валентинкою вам!🥰🥰🥰чому? мені було дуууже лінь вручную розплановувати сотні збережених посилань на арти. я подумав "чом би не зробити бота який робитиме це за мене?" ну я і зробив залишилось удостоверітса що оті сотні артів лише не синхронизувались на ноутбук, а не видалились нахуй😑фічі !1!!> НУЛЬ відсотків ШІ було використано!! мені довелось вивчити пайтон (з нуля) заради цієї шляпи. 100% згенерований людиною спагетті-код > детекція посилань на пости в твіттері та pixiv> створення опису-посилання в "моєму" стиліпланую зробити:>пофіксити баг що посилання не детектяться з першого разу>загрузити код на гітхаб>прикрутити gelbooru api >зробити нормальний вибір часу а не плейсхолдер>якось збільшити швидкість>можливо позбутись канала - прослойки>додати можливість обирати як буде виглядати опис, в не тільки "мій" стиль>публічний реліз? можливо продавати цей скріпт😅>можливо колись .ехе??😅😅😅>оптимізувати і зробити красівим кодщо це все означає для вас? - скоро я почну нескінченний постинг артів на каналі