Source
FORZA MILAN 🇺🇦 | Я розумію мрію, але треба бути реалістами»Массіміліано Аллеґрі після 0...
582 Views/Reach
2026-03-16 07:38
Message №31823
«Я розумію мрію, але треба бути реалістами»Массіміліано Аллеґрі після 0:1 з Лаціо:«Ми знали, що буде складно. Для них це був матч величезного значення, адже вони грали проти Мілана. Нам треба було бути трохи організованішими в першому таймі й не пропускати такий гол, як ми пропустили. Але головне — ми дуже багато помилялися технічно. Вони бігали багато, потім втомилися, і ми провели хороший другий тайм, але не забили. На жаль, це футбол, бувають такі матчі. Треба відразу перезавантажитися. Усі говорили про скудетто… Так, після нічиєї Інтера всі заговорили про скудетто, але треба бути реалістами. Я вважаю, що Мілан цього року робить хороші речі, і треба зосередитися на меті — Лізі чемпіонів, бо інакше ризикуємо зруйнувати те, що будували шість місяців. Я розумію мрію, але треба бути реалістами. Довго працюєш, щоб побудувати, а зруйнувати все можна швидко»«Леан був трохи знервованиий, бо були ситуації, де йому могли віддати передачу, але не віддали. Було дві можливі гольові нагоди, і він трохи розлютився. Таке трапляється в матчі».«Я думаю, ми отримали більше контратак за 45 хвилин, ніж за весь сезон. Якщо втрачаєш м’яч у побудові на чужій половині та відразу не відбираєш — отримуєш контратаку, виходу немає. У першому таймі ми програли багато єдиноборств, багато боротьби. У другому таймі ми виграли майже всі дуелі, тому часто були на чужій половині. Ми намагалися перемогти, але перед нами був суперник, який ідеально підготував гру. Проте один поганий тайм може змінити весь сезон команди… Абсолютно ні».🌐Lapadula news