Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - FORZA MILAN 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

FORZA MILAN 🇺🇦

@ForzaMilan_ua
Number of subscribers: 1 519
Photos: 26,300
Videos: 4,030
Links: 1,430
Description:
#acmilan #milan #forzamilan #мілан Перший та єдиний канал про Мілан в Україні. Зв’язок @bohdan_fckl Наш чат https://t.me/rossoneri_ucraina
Source

FORZA MILAN 🇺🇦 | Ми мали багато володіння, але в футболі рахують голи, а не володіння. ...

Telegram community logo - FORZA MILAN 🇺🇦 FORZA MILAN 🇺🇦 @ForzaMilan_ua
527 Views/Reach 2026-02-23 09:11 Message №31713
«Ми мали багато володіння, але в футболі рахують голи, а не володіння. Ми багато били, але не забили – ось і всеМарко Ландуччі, помічник Массіміліано Аллеґрі, після 0:1 з Пармою:«Ми дуже розчаровані, ми намагалися зробити все можливе, щоб виграти. Нам не пощастило ні в чому... Ґабб'я травмувався ще до матчу, Рубен у лікарні, нам не щастило абсолютно в усьому. У нас були моменти. Це був трохи невдалий вечір. Але тепер перезавантажуємося та починаємо знову. У нас попереду 12 матчів, думаємо про один за одним і подивимося, де ми будемо».«У Серії А вже тільки й говорять про арбітрів... Якщо говорити з представниками Парми — то був гол, для нас — це фол. Але є арбітри, які судять, а ми маємо думати лише про те, щоб грати краще. . Як завжди, приймаємо рішення арбітра. Ми маємо думати про те, що нам робити, щоб покращити цю команду, а не про арбітра. Хлопці в роздягальні були всі розчаровані. Але треба перегортати сторінку й думати про Кремонезе».«Для нас дуже важливо потрапити до Ліги чемпіонів, але словами туди не потрапиш. Треба набирати очки. Середовище має бути позитивним, ми завжди такі».«Ми грали в середу, але команда в доброму стані. Трохи не вистачило енергії, ми хотіли одразу рознести всіх, бракувало спокою. Але за тиждень відновимо енергію і в неділю точно зіграємо краще».«Я не вірю в удачу, ми намагалися вести гру, забивати голи всіма способами. Сьогодні нам не пощастило, Леан влучив. Парма провела дуже хорошу гру в захисті».«Сьогодні ми мали багато володіння, але в футболі рахують голи, а не володіння. Ми багато били, але не забили — ось і все».«Коли ми стикаємося з дуже закритими командами — нам важко. Треба краще рухатися. Ми готувалися на тренуваннях, чекали саме такого підходу від Парми. Працювали над входженнями в штрафний, але зробили їх замало. Занадто часто подавали з флангів, не знаходячи нікого в штрафному. Нам трохи важче, коли суперник так закривається».🌐Lapadula news