Source
FORZA MILAN 🇺🇦 | В другому таймі, відчуття було, що нам легше забити другий гол, ніж їм...
514 Views/Reach
2026-01-26 07:41
Message №31496
«В другому таймі, відчуття було, що нам легше забити другий гол, ніж їм зрівняти рахунок»Массіміліано Аллеґрі після 1:1 з Ромою:«Ми добре почали, перші 7–8 хвилин, все робили правильно, хоча в деяких моментах могли зіграти краще. Потім Рома стала більш агресивна, а ми помилилися при кількох вертикальних передачах — вони дуже добре це читають і завжди першими підбирали другі м’ячі. Добре, що Меньян тримав нас у грі».«Другий тайм був зовсім інший: ми значно краще виконували технічну фазу, вони ж просіли. Загалом гарний результат — зіграти 1:1 у Римі на цьому етапі сезону дуже важливо. Ми відіграли одне очко в Наполі й залишили Рому на відстані 4 очок. На Інтер ми зараз не дивимося, нам це не є цікаво»«Рома дуже сильно пресингувала, завжди одна команда тисне більше, інша — менше. У другому таймі ми були агресивнішими. Проти такого пресингу, як у них, треба грати з довгими трикутниками — і в другому таймі ми це робили набагато краще. Втім, три-чотири рази ми втратили м’яч при виході з захисту Треба було тримати порядок, а ми часто залишали Ґабб’ю один в один»«Коли ми вели в рахунку, ми взагалі добре оборонялися, але як це часто буває у футболі — саме в той момент, коли все йшло добре, стався пенальті. В другому таймі, відчуття було, що нам легше забити другий гол, ніж їм зрівняти рахунок».«Мета Мілана – потрапити до четвірки. Я говоритиму це на кожній пресконференції. Зараз ми другі, але шлях ще довгий. І багато чого треба покращувати».🌐Lapadula news