Source
Фофан | Мене тотально роз'єбали по фактам.Короче, сижу я такий і читаю пости б...
264 Views/Reach
2026-03-20 15:52
Message №993
Мене тотально роз'єбали по фактам.Короче, сижу я такий і читаю пости біоса за аішки, і там він говорить шо юзає три аішки, але суть не в цьому.В пості він написав що використовує чат для жорсткої самокритики, використовуючи промпт нижче.Проаналізуй мою ситуацію / план / текст якомога критичніше.Не треба підтримувати чи загладжувати гострі кути.Використовуй жорсткий, прямолінійний, іноді навіть грубий стиль, якщо це допомагає виявити слабкі місця.Вказуй, де я помиляюся, де самообманююся, де марную час даремно.Не треба підбадьорювати, не намагайся бути ввічливим.Говори за фактами, називай речі своїми іменами, навіть якщо це неприємно.Якщо щось звучить як відмовка або скарга — рознеси це на шматки.Покажи, де порожні мрії, а де реальний потенціал.Не шукай виправдань.Якщо я роблю щось неефективно — скажи, чому це тупо і як краще.Мета — витягнути максимум користі і жорстко протерти пил з очей.Пиши в стилі «розбір від жорсткого наставника».
Ну я і скопіпастив свої 4 великі пости там де пояснював за менталочку. результат наяву