Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ДНК Формули-1🏎🧬
Added 06 Dec 2025

ДНК Формули-1🏎🧬

@F1DNA
Number of subscribers: 5 281
Photos: 9,800
Videos: 107
Links: 5,450
Description:
Український канал про королеву автоспорту, в якому висвітлюються всі найцікавіші та найважливіші події у Формулі-1. Підтримати канал: 🔗https://send.monobank.ua/jar/2pD1oUjq1q Cooperation: @annakharchenko
Source

ДНК Формули-1🏎🧬 | ​Макс Ферстаппен: Це не є чимось негативним, бути у порівнянні з Alpin...

Telegram community logo - ДНК Формули-1🏎🧬 ДНК Формули-1🏎🧬 @F1DNA
1 920 Views/Reach 2026-03-30 13:00 Message №15605
Макс Ферстаппен: Це не є чимось негативним, бути у порівнянні з AlpineПілот Red Bull, Макс Ферстаппен, визнав, що команда веде боротьбу в середині пелотону після важког вікенду в Японії.«Це не є чимось негативним, бути у порівнянні з Alpine, бо вони роблять хорошу роботу. Просто для нас, звичайно, це не те місце, де ми хотіли б бути, але на даний момент я відчуваю, що ми більше боремося в середині пелотону, ніж у лідерах.Принаймні цього разу мій старт був трохи кращим, і я не втратив стільки позицій. Я обійшов кілька машин, а потім, звичайно, в якийсь момент ти впираєшся в стелю. Думаю, з П'єром ми були дуже близькі за рівнем — можливо, за чистою швидкістю ми були трохи швидшими, але це легко сказати зараз.Просто було дуже важко обганяти. Я міг обганяти, але потім мене одразу ж обганяли назад, бо моя батарея розряджалася. Я спробував один раз і випередив П’єра, але на головній прямій вже не було заряду батареї, тож на цьому все скінчилось.Я намагався тримати тиск, сподіваючись на якусь помилку або зношення шин, але цього не сталося, тому ми фінішували дуже близько один до одного. Гадаю, я намагався витиснути максимум, незважаючи на усі труднощі, які були в машині, бо те, що було у кваліфікації, було і в гонці, тому, чесно кажучи, було неймовірно важко почуватися комфортно в машині».🔔F1 DNA