Source
Харківські герої освітнього фронту | Мене звуть Азарова Марія, я випускниця ХПСШ «Харківський колегіум» Сло...
815 Views/Reach
2024-07-23 04:57
Message №4293
“Мене звуть Азарова Марія, я випускниця ХПСШ «Харківський колегіум» Слобідського району та хочу поділитися з вами своєю історією про підготовку до НМТ та про те, як мені вдалось скласти англійську на 200 балів. Інтенсивно готуватися до НМТ почала з початку 11 класу. Завдяки великим зусиллям та моїм чудовим репетиторам я написала на дуже високий рівень. Мій середній бал - 182. Англійською я займалася додатково з 7 років. Мені дуже подобається дивитися фільми й серіали англійською, на мою думку це дуже допомагає вивчати мову. Я складала РЕТ, у мене підтверджений В2. Саме до НМТ я готувалася сама, у мене було дуже багато практики, я витратила на це величезну кількість часу й зусиль. Хочу порадити працювати у своєму темпі та самому ставити акцент на певні теми, менше хвилюватися, тому що це дуже заважає концентруватися й звісно ж розуміти, що всім потрібен відпочинок, треба дбати про те, щоб його було достатньо”. Бажаємо Марії й надалі великих успіхів у всіх починаннях! Хай знання англійської мови відкривають нові горизонти, дарують можливості та допомагають реалізувати найсміливіші мрії. #Шлях_до_200_балів #липень