Source
«Східна ☧ Традиція» | | Монархічна Телеґрама — це простір не для популістів, але для українс...
265 Views/Reach
2026-04-27 15:04
Message №1765
[☨] | Монархічна Телеґрама — це простір не для популістів, але для українського державника, що не йде в найми ні до Хамові, ні до поневолювача."Гетьманці! Послідователі Яфета! Покажім, що єсть у нас екзекутива. Не фізична, не кулачна, а духова і моральна. Нехай не зверне нас з нашого шляху, нехай не розложить нас все в пародію і порох обертаючий, український Хам!" — Вʼячеслав Липинський
Кожна влада має глибше, майже сакральне коріння; там, де люди думають, що самі створюють державу, насправді вони лише руйнують порядок, який не ними встановлений. — Жозеф де Местр
Сучасність українська хворіє на популізм — на традицію, якої ніколи не було, на те, що є чужим, а ми вважаємо своїм. Втім, у тім і проблема України, що ми прищепилися до тієї традиції, якої в нас ніколи не було."Помолімся, щоб допоміг Він нам, Великий Милосердний, виробити в собі, до смерти зберегти і дальшим українським поколінням передати Яфетові прикмети. Щоб дав Він, Великий Милосердний, Гетьманові нашому і Родові Його виконати їх основне Гетьманське Діло: збирання Сили Яфетової біля Символу Законности, Маєстатичности і Загальности Держав- ної Влади Української Землі. Щоб зміцнив Він, Великий Милосердний, нашу любов взаємну, що одна тільки дасть про- водові нашому змогу вести нас, а нам рости, йдучи по дороговказам проводу. І помолімся за брата нашого, за рідного, за Хама, щоб Бог Великий Милосердний освітив його Милостю Своєю, щоб послав йому в серця покору і любов, щоб пере- мінив його в Яфета з Хама. Помолімся не пустим криком ніби „релігійних" лицемірів, а найглибшою самотою серця. Помолімся так, щоб одійшов од нас гнітючий сором за слабість нашу і силу Хамову, що нам забрали, зруйнували Україну; щоб настав в душах наших спокій, в серцях радість від буття з собою, а в умах надія тоді, дасть Бог, видержимо, Гетьманці!"
Коли б ми вірили, що державу можна збудувати з самої лише стихії й мінливого гону, то мусіли б признати неминучість її руїни. Бо де нема сталої форми, опертої на досвіді і скріпленої порядком, там кожне діло розсипається так само легко, як постає; і тільки там, де воля зв’язана обов’язком, а сила піддана закону, може постати влада, здатна не лише повстати, але й устояти.Не для галасу і не для юрби — але для тих, що стоять при формі й ладі. [☨] Приєднуйся до Монархічної Телеґрами[☨] Приєднуйся до Монархічної Телеґрами