Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ФК «Динамо» Київ
Added 14 Jul 2024

ФК «Динамо» Київ

@DynamoKyiv
Number of subscribers: 33 070
Photos: 8,600
Videos: 390
Links: 3,000
Description:
Ласкаво просимо на офіційну сторінку ФК «Динамо» Київ 💙

👥 Number of subscribers

33 070
Average/Day:: -2
Average/Week:: -34
Average/Month:: -361

👁️ Average views per message

9 734
Average/Day:: 7,200
Average/Week:: 8,751
ERR: 29.43%

📊 Messages per Day

3.2
Last day: 3
Week average: 3.6
Average per day: 3.2

Logo change history

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 6,080 26-03-07 06:43
З ночі триває розбір завалів житлового будинку в Харкові після російського удару балістичною ракетою. Зруйновано під’їзд, пошкоджено верхні поверхи сусіднього будинку. На жаль, станом на зараз відомо, що семеро людей загинуло. Більш ніж десять людей поранено, серед них – діти. Під завалами ще можуть бути люди. Всі необхідні служби працюють на місці для порятунку.29 ракет, із них майже половина – балістика, та 480 дронів, із яких більшість – «шахеди», застосувала Росія проти України. Цілились по енергетиці в Києві, в Хмельницькій та Чернівецькій областях, по залізниці на Житомирщині. Зафіксовані пошкодження на Дніпровщині, Запоріжжі, Вінниччині, Одещині, Полтавщині, Сумщині, Черкащині. Всюди, де необхідно, працюють відповідні служби. На ці жорстокі удари проти життя обов’язково має бути відповідь партнерів. Дякую кожному, хто не мовчатиме. Росія не відкинула спроб знищити житлову та критичну інфраструктуру України, а отже, підтримка має продовжуватись. Програма PURL має працювати далі не менш активно. Розраховуємо на активну роботу з ЄС, щоб гарантувати більше захисту для наших людей. Вдячний усім, хто допомагає посилювати наш захист.
👁 7,860 26-02-22 08:18
Триває ліквідація наслідків нічного російського обстрілу. Майже 300 ударних дронів, більшість із них «шахеди», та 50 ракет різних типів, із яких значна частина балістики, випустили по Україні. Били по Києву та регіону, Дніпровщині, Кіровоградщині, Миколаївщині, Одещині, Полтавщині, Сумщині. На жаль, у Фастівському районі від удару загинула людина. Мої співчуття рідним та близьким. Вісім людей поранено, серед них одна дитина. Головна ціль удару – енергетика, також постраждали звичайні житлові будинки, є пошкодження залізниці. Москва продовжує вкладатися в удари більше, ніж у дипломатію. Лише за цей тиждень Росія випустила проти України понад 1300 ударних дронів, більш ніж 1400 керованих авіаційних бомб і 96 ракет різних типів, у тому числі десятки балістичних. Саме тому маємо посилювати нашу ППО. Потрібні системи, що ефективно працюють проти балістики. Дякую всім партнерам, які допомагають нам із закупівлями ракет ППО через PURL та своїм власним постачанням. Кожен такий пакет захищає критичну інфраструктуру та зберігає нормальність життя.
👁 9,270 26-02-17 18:58
⚽️ «Динамо» провело спільне тренування з журналістами у КиєвіПісля повернення із зимових зборів команда провела відкрите тренування разом із представниками ЗМІ –фінальний акорд підготовки до другої частини сезону-2025/26.У заході взяли участь Ігор Костюк, Віталій Кулиба, Микола Михайленко, Владислав Кабаєв, Олександр Піхальонок та Назар Волошин. Подія відбулася за підтримки титульного спонсора GGBET.Журналісти не лише поспілкувалися з гравцями та тренерським штабом, а й вийшли на поле – зіграли міні-матч 2×10 хвилин. Перемогу з рахунком 3:2 здобула команда «зелених» на чолі з Ігорем Костюком.Найкращим гравцем серед медійників став воротар Сергій Лук’яненко, а автор найкращого запитання Андрій Чурсін отримав м’яч з автографами динамівців.🤍💙 Відкритість, дружня атмосфера та живе спілкування – саме таким став цей день.📅 Уже 20 лютого «Динамо» зіграє перший офіційний матч у 2026 році –проти «Руху» у 17-му турі УПЛ. Початок – о 18:00.🤩 Чекаємо на першому офіційному матчі 2026 року! 🔗 ПРИДБАТИ КВИТКИ
👁 8,670 26-02-12 09:45
🇺🇦 ФК «Динамо» (Київ) висловлює повну підтримку нашому олімпійцю Владиславу Гераскевичу!Сьогодні Міжнародний олімпійський комітет дискваліфікував Владислава Гераскевича перед першим заїздом Олімпіади-2026 у скелетоні. Причиною стала відмова українського спортсмена зняти «Шолом Пам’яті», на якому зображені вбиті росіянами вітчизняні спортсмени.Ми пишаємося позицією Владислава, вважаємо його дії правильними та справедливими. У той час, як ворог продовжує масово вбивати українців, руйнувати нашу країну, у Гераскевича відібрали право вшанувати вітчизняних спортсменів.«Динамо» з тобою, Владе 🤍💙Окремо до Владислава Гераскевича звернулися президент «Динамо» Ігор Суркіс, головний тренер Ігор Костюк та капітан команди Віталій Буяльський.🗣️«Ми повністю підтримуємо Вашу позицію, шановний Владиславе! Україна потребує міжнародної підтримки та захисту. Ми всі розуміємо, Владе, що Ви роками готувалися до Олімпіади, але не зможете вийти на старт через Вашу принципову позицію. Завдяки Вам світ продовжує говорити про безжальну війну, яку росіяни ведуть на нашій землі. Ви заплатили за це спортивною мрією, але для нас, українців, саме Ви стали справжнім чемпіоном та переможцем. Дякуємо!» - сказав Ігор Суркіс. «Боляче дивитися на те, як українців намагаються позбавити права голосу. Але завдяки таким спортсменам, як Ви, Владиславе, наша країна говорить про такі важливі теми на міжнародному рівні. Ви пожертвували головним стартом чотириріччя заради вшанування пам'яті вбитих українських спортсменів. Це більше, ніж просто позиція, це спортивний подвиг. Увесь наш тренерський штаб пишається Вашим вчинком, це дуже важливо для України», - таке повідомлення для Влада Гераскевича надіслав Ігор Костюк. «Друже! Ваш вчинок, Ваша позиція та принциповість надихають. Як спортсмен я розумію, що значить подібна несправедливість. Ви мали повне право на те, щоб вшанувати пам'ять наших співвітчизників, яких вбила росія. Вас позбавили права на змагання, але для мільйонів українців Ви стали справжнім героєм та прикладом. Від усієї команди «Динамо» дякуємо Вам та повністю підтримуємо», - додав Віталій Буяльський.
👁 19,200 26-01-25 17:46
Микола Шапаренко продовжив контракт із «Динамо» 🇺🇦🇺🇦 Півзахисник «Динамо» Микола Шапаренко продовжив контракт із «Динамо» на п’ять років.⚽️ Микола є вихованцем маріупольського «Іллічівця», з яким зробив перші кроки в дорослому футболі. У червні 2015 року він приєднався до «Динамо».ℹ️ Після виступів за команди «Динамо» U19 та U21 Шапаренко дебютував за першу команду «біло-синіх» у листопаді 2017 року в матчі Української Прем’єр-Ліги проти кропивницької «Зірки». Відтоді Микола закріпився в основному складі, ставши для команди надзвичайно важливим гравцем на майбутні роки. 🤍💙 У динамівській футболці Шапаренко зіграв 230 матчів, у яких забив 32 голи та віддав 41 результативну передачу. За час виступів у складі киян він встиг стати дворазовим чемпіоном України, дворазовим володарем Кубка України та дворазовим володарем Суперкубка України.😍 Завдяки успішній та видовищній грі за «Динамо» Микола став одним із провідних гравців національної збірної України, за яку він уже провів 48 матчів.Футбольний клуб «Динамо» вітає Миколу Шапаренка з підписанням контракту! Бажаємо подальших успіхів, кар’єрних звершень, перемог та трофеїв разом із командою 🤝
👁 8,990 26-01-09 10:13
У Києві та області триває ліквідація наслідків масованого російського обстрілу. Залучені всі необхідні служби. Тільки житлових будинків пошкоджено 20. Також на Львівщині, в інших наших регіонах продовжується відновлення після ударів. На жаль, станом на зараз відомо про чотирьох загиблих тільки в столиці. Серед них – працівник швидкої допомоги. Мої співчуття рідним і близьким. Десятки людей поранено. Був і повторний удар по одному із житлових будинків – якраз тоді, коли екстрені служби надавали допомогу після першого удару.Загалом за цю ніч було 242 дрони, тільки балістичних ракет і саме проти об’єктів енергетики та цивільної інфраструктури – 13, одна балістична ракета середньої дальності Орєшнік, а також 22 крилаті ракети. Атака саме тоді, коли відбувається значне похолодання. Саме проти звичайного життя звичайних людей. Зараз робиться максимум можливого, щоб відновити подачу опалення та електрики людям. Сьогодні відбудеться зустріч Енергетичного штабу, на якому очікую доповіді щодо всіх деталей відновлювальних робіт – терміни, необхідне обладнання, відповідальні особи.Окрім звичайної нашої цивільної інфраструктури та енергетичних об’єктів, цієї ночі російським дроном була пошкоджена будівля Посольства Катару. Держави, яка так багато робить для посередництва з Росією, щоб звільняти військовополонених і цивільних, які утримуються в російських тюрмах. Потрібна чітка реакція світу. Передусім Сполучених Штатів, на які в Росії дійсно зважають. Росія повинна отримувати сигнали, що це її обов’язок – зосередитись на дипломатії, та відчувати наслідки щоразу, коли знов зосереджується на вбивствах та руйнації інфраструктури. Також сьогоднішній удар максимально гучно нагадує всім нашим партнерам, що підтримка ППО для України – це постійний пріоритет. Не можна втратити жодного дня в постачанні, у виробництві, у домовленостях. Будемо сьогодні на всіх рівнях інформувати партнерів про те, що відбувалось і яких заходів у відповідь ми потребуємо. Дякую всім, хто з Україною!
👁 10,600 25-12-27 13:10
Ще досі триває черговий російський удар – з ночі майже 500 дронів, значна кількість «шахедів», також 40 ракет, зокрема «кинджали». Основна мішень – це Київ: енергетика та цивільна інфраструктура. На жаль, є влучання та пошкоджені звичайні житлові будинки. Під завалами одного з них рятувальники шукають людину. У деяких районах столиці та області відсутнє електропостачання, опалення. Зараз триває ліквідація пожеж. Уже на деяких енергетичних обʼєктах почали працювати ремонтні бригади, на інших персонал в укриттях – рятувальники й ремонтники почнуть роботи одразу після відбоїв повітряних тривог. Багато було питань цими днями. А де ж російська відповідь на пропозиції закінчити війну, які були надані Сполученими Штатами та світом? Російські представники ведуть довгі розмови, але в реальності за них говорять «кинджали» та «шахеди». Це є справжнє ставлення Путіна та його оточення. Вони не хочуть закінчувати війну та намагаються використати кожну можливість, щоб завдати більше болю Україні та збільшити свій тиск на інших у світі. І це означає, що замало тиску у відповідь. Якщо Росія навіть різдвяний та новорічний час перетворює на час знищених будинків та спалених квартир, зруйнованих електростанцій, то на цю хвору активність можна відповісти тільки дійсно сильними кроками. Америка має цю можливість, Європа має цю можливість, багато з наших партнерів мають цю можливість. Головне – скористатися. І так само важливо й надалі підтримувати українську оборону, наш захист життя. Постачання для ППО має бути достатнім і вчасним, особливо зараз, коли ми цього потребуємо. Не повинно бути затримок у захисті життів. І я дякую кожному лідеру, кожній країні, які з цим допомагають. Звісно, ми не будемо зменшувати нашу дипломатичну активність. Але дипломатія не спрацює без безпеки. Про безпеку мають подбати сильні світу цього, і ми будемо говорити, зокрема, про це сьогодні і завтра з лідерами Європи, з Премʼєр-міністром Канади та з Президентом Сполучених Штатів. Дякую всім, хто з Україною!
👁 8,960 25-12-23 08:33
Від ночі триває масований російський удар по Україні, передусім по нашій енергетиці, по цивільній інфраструктурі, буквально по всій інфраструктурі життя. Більш ніж 650 дронів уже було, і значна частина – це «шахеди». Понад три десятки ракет. Станом на зараз на більшій частині території України зберігається режим повітряних тривог. Але все ж залучені всі необхідні служби для ліквідації наслідків удару. На жаль, є втрати. На Київщині від удару російського дрона загинула жінка. Відомо про загиблу людину на Хмельниччині. На Житомирщині загинула чотирирічна дитина – російський дрон влучив у житловий будинок. Мої співчуття рідним та близьким. Загалом під ударом уже були щонайменше 13 областей. Значну частину дронів і ракет вдалося збити. Детальна інформація від Повітряних сил буде пізніше – коли надійдуть усі звіти. Втім, були й влучання. Ремонтні бригади, енергетики вже працюють, щоб забезпечити нормальне життя людей, наших міст і громад. Цей російський удар надзвичайно ясно сигналізує про російські пріоритети. Удар перед Різдвом, коли люди хочуть побути просто зі своїми рідними, вдома, в безпеці. Удар фактично в розпал перемовин, які ведуться, щоб завершити цю війну. Путін ніяк не може змиритися з тим, що треба перестати вбивати. І це означає, що світ тисне на Росію недостатньо. Зараз треба реагувати. Потрібно дотискати Росію до миру та гарантованої безпеки. Потрібно не забувати, що кожного дня – і в будні, і в свята – Україна захищає життя людей. ППО для України, фінансування на закупівлю зброї, постачання енергетичного обладнання – все це процеси, які не йдуть на вихідні. Треба бути відданими захисту життя, щоб нарешті досягти миру. Дякую всім, хто допомагає Україні! Дякую кожному лідеру, кожному політику, хто сьогодні не мовчатиме й засуджуватиме Росію за скоєне.
👁 20,500 25-12-17 07:24
Ігор Суркіс: «Рішення прийнято - Ігор Костюк призначений повноцінним головним тренером першої команди»! 😀 Президент ФК «Динамо» Київ в коментарі клубній пресслужбі повідомив про призначення Ігоря Костюка головним тренером першої команди без приставки «в.о.»:- Ігор Володимирович – талановитий тренер, який вже багато років працює у нашому клубі. Він виховав не одне покоління талановитих молодих гравців, багато з яких зараз виступають на найвищому рівні у європейських топ-чемпіонатах. Він добре знає динамівську молодь і не боїться довіряти молодим гравцям, які вже встигли проявити себе на рівні першої команди. Це тренер, який вміє знаходити правильний підхід до гравців. Протягом роботи в клубі Костюк довів свій професіоналізм та високу кваліфікацію, добре проявив себе у якості виконувача обовʼязків головного тренера у вкрай складний для команди період. 🤝 Керівництво клубу повністю довіряє Ігорю Володимировичу і вважає, що він здатен вивести команду на належне місце в українському і європейському футболі.
👁 13,800 25-12-03 15:41
Інформація про травмованих гравців «Динамо» ℹ️⚽️ В ході матчу 14-го туру Української Премʼєр-Ліги проти СК «Полтава» (1:2) декілька гравців «Динамо» зазнали ушкоджень.©️ Зокрема, травмувався капітан «біло-синіх» Віталій Буяльський. У нього було діагностовано пошкодження двох ребер у хрящовій зоні.🦏 Денис Попов, який був змушений покинути футбольне поле на 68-й хвилині зустрічі, зазнав пошкодження в зоні прикріплення провідних м’язів.🏥 Водночас, із лазарету «Динамо» також надходять і позитивні новини. Микола Шапаренко та Шола Огундана, які не могли взяти участь у матчі проти «Полтави», повернулися до загальної групи. Вони наразі готуються у звичному режимі до поєдинку 15-го туру УПЛ проти «Кудрівки».💪 В п’ятницю також очікується повернення до загальної групи киян Крістіана Біловара.👑 Андрій Ярмоленко, який травмувався в матчі 12-го туру УПЛ проти ЛНЗ (0:1), наразі набирає форму перед своїм поверненням та виконує бігову роботу на тренуваннях.☄️ Володимир Бражко продовжує своє відновлення від перелому ребра, якого він зазнав у матчі 13-го туру УПЛ проти «Колоса» (1:2).