Source
ґік-шоп "Дворф" | Як же Дворфик любить закидати новинки та тішити ними своїх шанувальник...
160 Views/Reach
2023-08-06 09:41
Message №882
Як же Дворфик любить закидати новинки та тішити ними своїх шанувальників, і як не любить виносити внутрішню кухню на загал, але сказати просто що ми уже не йдемо на ANIME&K-POP ФЕСТИВАЛЬ, який анонсували раніше і залишити Вас без хоч якогось маленького пояснення, буде не справедливо.Отже, більше ніж три місяці тому, до нас знову звернулись співорганізатори фестивалю в лиці рівненського аніме магазин з пропозицією, щоб ми взяли участь і допомогли збирати кошти на ЗСУ, віддавши частину коштів з заходу. Звісно ми не могли відмовитись від такого, і радо погодились. Весь цей час готувались, а за два тижні до самого заходу, до організаторів в гості в Рівне їде власник одного тернопільського магазину аніме. Магазину з центру який половину свого існування взагалі займався продажем піратських видань манґи, а зараз продає мерч з к-поп виконавцями які підтримують рашку.🤬 І от, після цієї поїздки, чисто випадково дізнаємось, що ми не будемо брати участь, бо для нас наче немає місця. 😆Так, всі хто був на попередніх їх фестивалях, зараз посміхнулись і зрозуміли, наскільки це безглузда відмовка. Який дитячий вчинок співорганізаторів та як неорганізовано, що запросивши й навіть через три місяці не змогли нормально попередити, повідомивши особисто учасників про зміну ситуації. Ми щиро гадали, що збір на ЗСУ потребує кожної копійки та лишніх донатів не буває... Но схоже організатори іншої думки, а можливо ціль збору цих коштів й взагалі зовсім інша. Тому Дворфик рекомендує усім хто хоче допомогти нашим славним воїнам, які дають можливість нам жити, вчитись і працювати у відносній безпеці - робити як він, донатити на пряму через благодійні фонди, або цільовою допомогою конкретним бригадам та учасникам бойових дій. Отже, Дворф не іде на вищезгаданий фестиваль, і якщо Ви вирішили не відвідувати його також, слідкуйте за нашими анонсами, ми пригодували деякі сюрпризи, які обов'язково вас потішать цього місяця.p.s.: Усім хто за нами не слідкує, не читає і не копіює, радимо не гаяти час пишучи хейтреські повідомлення, всі вони будуть видалені а акаунти забанені.Усім хто любить Дворфика, бажаємо гарного дня і неперйматись дурницями, 😍🥰😘 був, є та буде, ба навіть його ставатиме більше, а слова деяких його шанувальників, як і ведучих подкастів про манґу - пророчими.З любов'ю, Ваш 😍🥰😘 💟