Source
@dubinska.photographer | Слухай, я в дорозі і у мене народився такий душевний пост. ❤️Як блог з...
56 Views/Reach
2025-06-30 18:21
Message №1324
Слухай, я в дорозі і у мене народився такий душевний пост. ❤️Як блог змінив моє життя після 50: моя історія досягненьМені 52. І я впевнено кажу: ніколи не пізно почати вести блог — і змінити своє життя.Я була фотографом із власною студією, клієнтами й командою. Я маю досвід у рекламі, була керівницею відділу у великій компанії. Instagram не був для мене в пріоритеті. Клієнтів приносив сайт , сарафан та участь у міських масових з заходах. Мене знали, клієнти довіряти . А інстаграм - то було щось не дуже зрозуміле і коли я помітила, що сильно відстала… просто гнала від себе ці думки. Нема продажів з інсти і ладно, клієнти є і без неї. Могло б бути більше? Так, але як це зробити я не розуміла. Публікувала красиві фото і чекала, що люди побачать і напишуть в дірект. Ви зрозуміли, клієнтів з блогу у мене майже не було.Коли почалася війна, я виїхала з України. Нове життя, нова країна, інша мова. Все довелося починати з нуля.Тоді я зрозуміла: або я вчуся вести блог усвідомлено — або … або не було, я пішла навчатися.В 50 років! 🌱 Що змінилося з того часу? ✅ Я почала виходити в розмовні сторіс — вперше в житті✅ Навчилася знімати і монтувати відео✅ Навчилася технологіям запусків✅ Знайшла ідеї для Reels, на яких мій блог постійно зростає✅ Провожу майстер-класи, вебінари, практикуми✅ Виступаю на онлайн-конференціях✅ Запустила своє наставництво з ведення блогу і створенню контенту, який запускає продажі✅ Заробила понад $20,000 з блогу✅ Об’єднала всі свої таланти: фото, відео, маркетинг, емпатію і створила продукт, який зараз потрібен людям. ✅ Допомогла іншим жінкам реалізувати себе, заробляти з блогу - робити теж, що і я, але в їх особистому стилі. 🎯 Мій підхід : копіювати не треба, треба спробувати різне і знайти те, що легко, зручно і приємно тобі. Візьми технології, застосуй - у тебе вийде, але інакше за всіх інших. За цім методом — я знайшла себе.⸻Раніше мені здавалося, що можна і без блогу бути сучасною і впізнаваною. Може і так, але це не для мене. Люблю свій блог! І людей в ньому! Я спробувала і дізналася:👉 можна бути собою — і продавати👉 можна бути розслабленою — і сильною👉 можна почати у 50 — і зробити запуск на повну потужність ⸻Якщо ти зараз думаєш: «Та в мене немає продукту», або «Я боюсь, що не вийде»… розумію тебе. теж, спочатку, так думала… Але потім змінила фокус:З «я не маю продукту» на «яким може бути мій продукт?»Але блог — це не лише про бізнес. Це про реалізацію. Про право бути почутою. Навіть про дозвіл собі все це мати! І якщо ти відчула у цій історії себе — напиши мені.Бо я поруч. І ти теж зможеш 💛