Source
@dubinska.photographer | За останній місяць на мене в інстаграм підписалося 395 людей… це така ...
72 Views/Reach
2025-03-20 06:08
Message №1160
За останній місяць на мене в інстаграм підписалося 395 людей… це така нічогенька конференц-зала.Я розумію що це за кількість, бо коли організовувала діллерські конференці для Бриджстоун, в залі було 150-180 людей - велика кількість і велика енергія. Люди всі різні, але їх цікавить схожа тема. З якої теми прийшли у мій блог люди і хто вони? Я бачу закономірність. Почну з того відео, яке зробила на другий день після розмови Зеленського і Трампа. Це був ремікс існуючого відео, яке попалося мені у стрічці. На тему НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ Тож хто підписується? Всі з України, більшість мають маленьки або закриті сторінки. І ще, цікаво, дуже багато, чоловіків. Знаєте чому? Я висловила свою думку і людям вона відгукнулася. А ще, я в діалозі, відповідаю на коментарі, висловлююсь. Цей рілс вже набрав більше 600 тисяч переглядів і під ним йде не срач, а конструктивний діалог про те як у суспільстві та світі це працює. Це вже третій рілс за 4 місяці, який я роблю як ремікс, пишу на відео свою думку, таке відео ЛЕТИТЬ і на мене підписуються нові люди. З попередніх мотиваційних рілс , на тему прийняття рішень, доречі, підписалися люди з розвинутими сторінками, з різних куточків світу, але всі сторінки українською ведуться. ( алгоритми інсти працюють, знаходять людей) Загалом, за 4 місяці, на мене підписалося близько 700 людей. Люди нові і теми їх цікавлять різні… а сторінка моя і я звикла робити на ній певні речі. Тож перемикаю хід думок і шукаю слова, як новим людям пояснити хто я і чому варто залишатися зі мною на сторінці. Упаковка блогу - я до неї дійшла. Але це процес, неможливо сісти і за місяць її зробити ідеальною. Все поступово. Через контент і певні маркетингові дії. І це не просто , але цікаво! Люблю робити нове, особливо коли знаю певні речі, які мені допомагають. 🔥